Zēbolds uzvar Latvijas čempionātā BMX frīstailā
Ernests Zēbolds, Valters Klēpis un Ralfs Rozenblūms.
2023. gada 23. aprīlis, 13:32

Pro klasē par valsts čempionu "The Spot"/" Center" telpās Rīgā sestdien BMX frīstailā kļuva ventspilnieks Ernests Zēbolds, apsteidzot Valteru Klēpi un Ralfu Rozenblūmu, svētdien ziņo Latvijas Riteņbraukšanas federācija.

Latvijas čempionāts šogad norisinājās krietni ātrāk nekā iepriekšējos gadus, lai sportisti iegūtu nepieciešamos Starptautiskās Riteņbraukšanas savienības (UCI) punktus lielajām starptautiskajām sacensībām.

Pro grupā, kurā piedalījās seši sportisti, no vadošajiem sportistiem traumas dēļ piedalīties nevarēja pērnā gada čempions Tomass Grīnbergs.

Galvenā favorīta statusu apliecināja pērnā gada Eiropas čempionātā piekto vietu izcīnījušais ventspilnieks Zēbolds, kura sniegums tika novērtēts ar 91,67 punktiem.

Otro vietu izcīnīja liepājnieks Klēpis. 22 gadus vecā sportista sniegums tika novērtēts ar 78,67 punktiem, bet labāko trijnieku noslēdza Rozenblūms. Tikai 16 gadus vecais liepājnieks tika pie 74,67 punktiem

Turpmākajās vietās finišēja Guntis Atmats, Emīls Priedīte un Arturs Virdzenieks.

Amatieru klasē pirmā vieta tika līgatnietim Valdim Ašeniekam (45 punkti). Otro vietu ieņēma Leons Černovets (42 punkti), bet trešo - Timurs Osipovs (40 punkti). Otrās un trešās vietas ieguvēji ir tikai desmit gadus veci.