Abonē 2025. gadam ar atlaidēm līdz 57% un saņem garantētas dāvanas 55€ vērtībā!

Abonēt žurnālu
Strautiņam 11 punkti zaudētā Itālijas A sērijas spēlē
Basketbolists Artūrs Strautiņš.

Latvijas basketbolists Artūrs Strautiņš trešdien Itālijas A sērijas mačā guva 11 punktus un izcīnīja deviņas bumbas zem groziem, taču tas neglāba viņa pārstāvēto Redžo Emīlijas "UnaHotels" no zaudējuma.

Strautiņam 11 punkti zaudētā Itālijas A sērijas sp...

"UnaHotels" izbraukumā ar rezultātu 68:74 (12:21, 19:22, 19:21, 18:10) piekāpās Tortonas "Bertram Derthona".

Strautiņš laukumā bija 28 minūtes, kuru laikā grozā meta vienu no pieciem divu punktu metieniem, divus no pieciem tālmetieniem un trīs no četriem soda metieniem. Viņa kontā arī deviņas atlēkušās bumbas, pa vienai kļūdai un pārtvertai bumbai, trīs piezīmes un pieci izprovocēti sodi, sakrājot +/- rādītāju +3 un efektivitātes koeficientu 14.

Viesu komandā rezultatīvākais ar 18 punktiem bija Džeremijs Senglins, kamēr mājinieku panākumu sekmēja Semādžs Kristons, kurš izcēlās ar 14 punktiem un sešām rezultatīvām piespēlēm.

Citā mačā Roberta Stumbra pārstāvētā "Trieste" viesos ar rezultātu 80:103 (23:23, 19:20, 22:33, 16:27) zaudēja Sasari "Banco di Sardegna".

Latvijas basketbolists spēlēja 21 minūti, kuru laikā, realizējot vienu divu punktu metienu un divus no septiņiem tālmetieniem, tika pie astoņiem punktiem. Viņš statistikā atzīmējās arī ar divām atlēkušajām bumbām, trīs kļūdām, vienu personīgo piezīmi, vienu izprovocētu sodu, noslēdzot maču ar efektivitātes koeficientu nulle un +/- rādītāju -16.

Andreja Gražuļa pārstāvētā Trento "Dolomiti Energia" vienība ar 13 uzvarām 27 spēlēs turnīra tabulā ieņem septīto vietu, kamēr "UnaHotels" un "Trieste" ar bilanci 10-17 dala 11. un 12.pozīciju 16 komandu konkurencē.

Pagājušajā sezonā par Itālijas čempioni kļuva Milānas "AX Emporio Armani Olimpia".