Krejčī Pasaules kausa  posmā modernajā pieccīņā  pietrūkst trīs punktu, lai iekļūtu finālā
Kateržina Krejčī pērn tika uzņemta Latvijas pilsonībā.
2023. gada 12. aprīlis, 11:44

Krejčī Pasaules kausa posmā modernajā pieccīņā pietrūkst trīs punktu, lai iekļūtu finālā

Latvijas modernās pieccīņas sportistei Kateržinai Krejčī otrdien pietrūka triju punktu, lai pārvarētu Ankarā notiekošā Pasaules kausa otrā posma kvalifikāciju.

Atlases A grupā Krejčī ierindojās 13. vietā, no labāko divpadsmitnieka, kas iekļuva pusfinālā, atpaliekot par trīs punktiem jeb laika izteiksmē - trim sekundēm.

Paukošanā Krejčī uzvarēja 11 no 24 dueļiem, kas deva 16.vietu kvalifikācijas grupā un 208 punktus. 200 metru peldēšanā brīvajā stilā Latvijas sportiste finišēja divās minūtēs un 24,66 sekundēs un ierindojās 21. vietā (261 punkts), bet apvienotajā skriešanas un šaušanas disciplīnā viņa ar finišu 11 minūtēs un 59 sekundēs uzrādīja ceturto rezultātu (581).

No 76 sacensību dalībniecēm pusfināliem kvalificējās 36 sportistes - pa 12 no katras kvalifikācijas grupas.

Vīriešu sacensībās Latviju pārstāvēs Pāvels Švecovs.