Bukartam rezultatīva piespēle "Ridera" pirmajā uzvarā Čehijas čempionāta pusfinālsērijā
Latvijas uzbrucējs Roberts Bukarts.
2023. gada 9. aprīlis, 22:30

Latvijas uzbrucējs Roberts Bukarts svētdien atzīmējās ar rezultatīvu piespēli Čehijas hokeja ekstralīgas pusfināla ceturtajā spēlē un sekmēja Vītkovices "Ridera" komandas uzvaru.

"Ridera" viesos ar rezultātu 2:1 (1:0, 1:1, 0:0) uzvarēja Hradeckrālovas "Mountfield" un sērijā līdz četrām uzvarām panāca 1-3.

Otrā perioda septītajā minūtē pēc Bukarta piespēles Rastislavs Dejs guva savus otros vārtus mačā, vairākumā panākdams 2:0. Šajā duelī Bukarts uz ledus pavadīja 15 minūtes un 15 sekundes, kuru laikā trīsreiz meta pa vārtiem, iekrāja divas soda minūtes un pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Otrā pusfinālā, kurā tiekas Latvijas aizsarga Kārļa Čukstes pārstāvētā Tršinecas "Ocelārži" un Pardubices "Dynamo", sērijā līdz četrām uzvarām ir neizšķirts 2-2.

Ekstralīgā šajā sezonā spēlēja 11 latvieši.

Iepriekšējās sezonas finālsērijā Tršinecas "Ocelārži" ar 4-2 pieveica Prāgas "Sparta" vienību.