"Bayern" futbolisti sensacionāli nepārvar Vācijas kausa ceturtdaļfināla barjeru
"Freiburg" spēlētāji līksmo
2023. gada 5. aprīlis, 00:21

Vācijas futbola flagmanis Minhenes "Bayern" otrdien savā laukumā piedzīvoja zaudējumu Vācijas kausa ceturtdaļfināla spēlē. "Bayern" mājās ar 1:2 (1:1) piekāpās "Freiburg".

Dajo Upamekano 19.minūtē gan izvirzīja mājiniekus vadībā, taču Nikolass Heflers 27.minūtē un Lukass Holers mača kompensācijas laika piektajā minūtē, realizējot 11 metru soda sitienu, panāca uzvaru Freiburgas klubam.

Otrā ceturtdaļfināla spēlē otrdien Frankfurtes "Eintracht" mājās ar 2:0 (2:0) pārspēja Berlīnes "Union".

Mājinieki uzvaru ar diviem Randala Muani vārtu guvumiem nodrošināja divu minūšu laikā, vārtus gūstot 11. un 13.minūtē.

2022.gadā Freiburgas futbolisti tika līdz finālam, kur tikai pēcspēles sitienos piekāpās "Leipzig".