Indrašim un Daugaviņam pa rezultatīvai piespēlei zaudētās DEL spēlēs
Latvijas uzbrucēji Miks Indrašis.
2023. gada 3. februāris, 23:30

Latvijas uzbrucēji Miks Indrašis un Kaspars Daugaviņš piektdien asistēja gūtos vārtos Vācijas hokeja līgas (DEL) spēlēs, taču viņu pārstāvētās komandas piedzīvoja zaudējumus.

Indraša pārstāvētā Šveningeres "Wild Wings" mājās ar 3:5 (0:3, 3:0, 0:2) zaudēja Ingolštates ERC.

Latviešu hokejists uz ledus pavadīja 17 minūtes un 55 sekundes, kuru laikā vienreiz meta pa vārtiem, tika pie divām soda minūtēm un negatīva lietderības koeficienta -1. Šajā sezonā Indrašis 43 spēlēs guvis septiņus vārtus un atdevis 18 rezultatīvas piespēles.

Tikmēr Daugaviņš un Izerlonas "Roosters" savā laukumā ar 1:2 (0:1, 1:0, 0:1) atzina Diseldorfas EG pārākumu.

Daugaviņš, spēlējot 16 minūtes un deviņas sekundes, vienreiz meta pa vārtiem, uzvarēja visos četros iemetienos un arī tika pie negatīvas lietderības -1. Latvijas hokejists šajā sezonā 46 mačos atzīmējies ar 17 gūtiem vārtiem un 21 rezultatīvu piespēli.

"Wild Wings" ar 65 punktiem 46 spēlēs ir desmitā, bet "Roosters" ar 63 punktiem tikpat dueļos ir divas pozīcijas zemāk 15 komandu konkurencē.