foto: EPA/Scanpix
 "Rīgas" 3x3 basketbolisti izcīna uzvaru "Super Quest" turnīrā Saūda Arābijā
Nauris Miezis tika atzīts par turnīra vērtīgāko spēlētāju.
Basketbols
2022. gada 5. novembris, 19:13

"Rīgas" 3x3 basketbolisti izcīna uzvaru "Super Quest" turnīrā Saūda Arābijā

Jauns.lv/LETA

Latvijas 3x3 basketbola komanda "Rīga", kuras sastāvā spēlē Agnis Čavars, Edgars Krūmiņš, Kārlis Lasmanis un Nauris Miezis, sestdien Saūda Arābijā izcīnīja uzvaru "Super Quest" turnīrā, pirms tam nodrošinot ceļazīmi uz novembra beigās gaidāmo Honkongas "Masters" turnīru.

"Rīga", kas turnīrā izsēta ar pirmo numuru, finālcīņā ar rezultātu 21:17 pārspēja Beļģijas vienību "Antwerp", kurai bija otrais numurs.

Finālspēlē pa septiņiem punktiem guva Miezis un Krūmiņš, četri punkti bija Čavaram, bet trīs - Lasmanim. Miezis tika atzīts par turnīra vērtīgāko spēlētāju.

Latvijas komanda uzvarējusi četros turnīros pēc kārtas. 

Pirms tam ceturtdaļfinālā Latvijas kvartets ar rezultātu 21:15 guva virsroku pār "Vienna" (3.), bet pusfināla mačā ar rezultātu 21:20 uzvarēja "Ulaanbaatar" (4.).

Apakšgrupā Latvijas 3x3 basketbolisti piektdien ar rezultātu 19:18 pārspēja "Manila" kvartetu no Filipīnām (9.), un ar 22:9 pārliecinoši uzvarēja "Warsaw" 3x3 basketbolistus (8.).

Šajā turnīrā komandas cīnījās par divām ceļazīmēm uz mēneša beigās gaidāmo Honkongas "Masters" turnīru.

"Rīga", spēlējot ar visiem četriem olimpiskajiem čempioniem sastāvā, rudenī uzvarējusi "Masters" turnīros Monreālā un Sebu, kā ari "Challenger" sacensībās Dienvidāfrikas Republikā. Vasarā, kad Lasmanis spēlēja ASV profesionālajā strītbola līgā "Big3" un Krūmiņš ārstēja traumu, komanda spēlēja dažādos sastāvos.