Gailišam trešā vieta Eiropas kausa posmā parariteņbraukšanā
Latvijas parasportists Oskars Gailišs.
2022. gada 29. septembris, 19:17

Latvijas parasportists Oskars Gailišs pagājušajā nedēļas nogalē Spānijā Eiropas kausa posmā parariteņbraukšanā izcīnīja trešo vietu.

Startējot visu medicīnas grupu parasportistiem kopā, sestdien pirmajā sacensību daļā grupas braucienā 38,6 kilometru distancē Gailišs finišu sasniedza stundā 35 minūtēs un 20 sekundēs, ieņemot 47. vietu 53 parariteņbraucēju konkurencē. MC4 medicīnas grupā kopā ar Gailišu startēja septiņi parasportisti, Latvijas pārstāvim izcīnot trešo vietu.

Savukārt otrajās sacensību daļā svētdien 13,4 kilometru individuālajā braucienā Gailišs finišēja 19 minūtēs un 49 sekundēs, kas ļāva kopējā ieskaitē ierindoties 19.pozīcijā, bet savā medicīnas grupās viņš finišēja ceturtais.

Eiropas kausa posmā MC4 medicīnas grupā kopvērtējumā Gailišs izcīnīja trešo vietu.