foto: AFP/Scanpix
Karjeru beigusī tenisiste Bārtija piedalīsies sporta slavenību golfa turnīrā
Bijusī pasaules sieviešu tenisa pirmā rakete Ešlija Bārtija.
Citi sporta veidi
2022. gada 19. aprīlis, 11:49

Karjeru beigusī tenisiste Bārtija piedalīsies sporta slavenību golfa turnīrā

Jauns.lv / LETA

Bijusī pasaules sieviešu tenisa pirmā rakete Ešlija Bārtija piedalīsies slavenību golfa turnīrā, otrdien paziņoja "Icons Series" turnīra organizētāji.

25 gadus vecā Bārtija, kas ir trīskārtējā "Grand Slam" turnīru uzvarētāja, paziņoja par tenisistes karjeras noslēgšanu marta beigās, neatklājot nākotnes plānus, taču "Icons Series" golfa turnīra organizētāji atklāja, ka austrāliete būs starp sporta zvaigznēm, kuras piedalīsies turnīrā ASV jūnija beigās.

Pirmajā turnīrā starp dalībniekiem būs amerikāņu titulētais peldētājs Maikls Felpss, Mančestras "City" galvenais treneris Žuzeps Gvardiola un bijušais bokseris Oskars de la Hoija. Turnīrā būs 28 dalībnieki, kuri tiks sadalīti ASV komandā, kuras kapteinis būs Freds Kaplss, un pārējās pasaules komandā, kuru vadīs Teodors Ernests Els.

"Esmu sajūsmināta piedalīties "Icons Series" un ceru, ka ar savu dalību turnīrā varu iedrošināt meitenes un sievietes vairāk iesaistīties golfā," teica Bārtija.

Bārtija ar tenisu sāka nodarboties bērnībā un 15 gadu vecumā kļuva par Vimbldonas junioru čempioni. Trīs gadus vēlāk viņa šokējoši pameta tenisu un pievērsās kriketam, pārstāvot sieviešu komandu Brisbenas "Heat", taču pēc pusotras sezonas atgriezās tenisā. 2020. gadā viņa pievērsās arī golfam.