Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
42 gadus vecā igauņu distanču slēpotāja Tatjana Mannima. (Foto: ekrānuzņēmums no video)

Igauņu slēpotāja atsakās no olimpiskajām spēlēm, jo nevēlas būt “tūriste”

Citi sporta veidi
21. janvārī 13:08 2022. gada 21. janvārī 13:08
  Jauns.lv
42 gadus vecā distanču slēpotāja Tatjana Mannima pagājušajā nedēļas nogalē triumfēja Igaunijas čempionātā, izcīnot ceļazīmi uz Pekinas olimpiskajām spēlēm, tomēr viņa nolēmusi atteikties no iespējas piedalīties četrgades lielākajā ziemas sporta forumā, vēsta kaimiņvalsts mediji.

Pēc Mannimas atteikuma uz savām pirmajām olimpiskajām spēlēm varēs doties 21 gadu vecā Aveli Ūstalu, kura Igaunijas čempionātā 10 kilometru distancē izcīnīja otro vietu.

Kā sarunā ar Delfi.ee skaidroja Mannima, viņa nejūtas pietiekami daudz trenējusies, lai dotos uz Pekinu un nevēlas cīnīties par pēdējām vietā: “Olimpiskajās spēlēs visi sportisti ir smagi strādājuši un vēlas saņemt ieguldītā darba augļus. Varu godīgi teikt, ka nevēlos doties uz turieni kā “tūrists”.”

Pieredzējusī slēpotāja nenoliedz, ja tās būtu viņas pirmās olimpiskās spēles, tad šādi nerīkotos, ņemot vērā, ka trīs Olimpiādes jau ir aiz muguras, viņa mierīgu sirdi var atteikties un laiku veltīt ģimenei, kas ir otrs lielais iemesls, kāpēc izvēle bijusi pret olimpiskajām spēlēm, bet Covid-19 riski un nokļūšana karantīnā Ķīnā kā pēdējais piliens.

“Man tika dota zaļā gaisma darbā, un mamma piekrita pieskatīt bērnus, bet es tomēr nolēmu atteikties. Es nevēlos tās negatīvās emocijas. Vai man vajag to visu?” Mannima pastāstīja Delfi.ee, piebilstot, ka pirms četriem gadiem Phjončhanā izcīnītā 28. vieta 30 kilometru distancē bija ļoti patīkams mirklis, lai beigtu olimpisko karjeru.

Saistītās ziņas

Igaunijas sportu pāršalc vēl viens skandāls: futboliste atzīstas, ka treneris viņai 14 gadu vecumā atņēmis nevainību 4
Igauniete, kura jau 13 gados pārsteidza pasauli, dzimšanas dienā stāsta par vardarbību ģimenē; pret tēvu ierosinātas krimināllietas
Slēpošanas federācija tomēr iekļauj Baibu Bendiku Latvijas komandas sastāvā

Tieši šajā disciplīnā Pekinas olimpiskajās spēlēs slēpošanā piedalīsies arī Latvijas vadošā biatloniste Baiba Bendika.

Citi šobrīd lasa

Divas pasaules: par atšķirību starp Latvijas un padomju armijām 7
FOTO: Politiķi, uzņēmēji un pat Igaunijas eksprezidents: sabiedrības krējums ierodas uz Dailes teātra pirmizrādi "Kokvlinas lauku vientulībā"
Mūžībā devusies aktrise un sabiedriskā darbiniece Ausma Kantāne-Ziedone
Pievienot komentāru