TEKSTA TIEŠRAIDE: Rīgas "Dinamo" savā laukumā uzņem Jāni Jaku un HK "Soči"
2021. gada 27. septembris, 18:00

Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Latvijas klubs Rīgas "Dinamo" 2021./2022. gada sezonas piekto mājas spēli aizvadīs pret spēcīgo HK "Soči", kuru rindās viens no aizsardzības balstiem ir Latvijas izlases hokejists Jānis Jaks. Mača sākums 19:30. Portāls Jauns.lv piedāvā teksta tiešraidē sekot līdz notiekošajam laukumā, sociālajos tīklos un komandas iekšienē.

Rīgas "Dinamo" savā laukumā uzņem Jāni Jaku un HK "Soči"

2021-09-27 19:56
Noraidījums "Dinamo"

16. minūte. Noraidīts Radils, par sitienu pretiniekam galvas rajonā.

2021-09-27 19:59
18. minūte

"Dinamo" pilnā sastāvā. Pāris reizes glābj Matsons, divi bīstami metieni Jānim Jakam. Tomēr kopumā Soču vairākums bija neizteiksmīgs.

2021-09-27 20:05
Pirmais periods beidzies, 0:0

Trešdaļas beigās beidzot "Dinamo" uzspēlē arī pretinieka zonā, taču tikai trīs metieni periodā labi raksturo pagaidām neizteiksmīgo "Dinamo" hokeju šajā vakarā.

2021-09-27 20:10
Pirmā perioda statistika

Metieni pa vārtiem 7-21, metienu vārtu rāmī 4-12, iemetieni 12-9, bloķēti metieni 6-2, spēka paņēmieni 4-1, soda minūtes 6-0.

2021-09-27 20:22
Otrais periods sācies

"Dinamo" pirmajā maiņā atgriezies Vanstrēms.

2021-09-27 20:23
22. minūte

Perioda pirmajās 75 sekundēs spēle notiek tikai Soču aizsardzības zonā.

2021-09-27 20:29
Noraidījums HK "Soči"

Viesiem noraidījums par skaitliskā sastāva pārkāpumu.

2021-09-27 20:32
27. minūte

Soči pilnā sastāvā. Rīdzinieki daudz spēlēja uzbrukuma zonā, taču bez metieniem.

2021-09-27 20:37
30. minūte

"Dinamo"  cenšas spēlēt aktīvāk, ir vairāki pretuzubrukumi, ir metieni, bet Helbergu pārspēt vēl neizdodas. Lieliska iespēja vārtu priekšā Freibergam - atkal vārtsargs.

2021-09-27 20:41

32. minūte. Par turēšanu divu minūšu noraidījums Baldajevam. Rīdziniekiem vēl viena iespēja vairākumā.