Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Ugandas olimpiskā delegācija (Foto: REUTERS/SCANPIX)

Atrasta zīmīte, ko atstājis Japānā no viesnīcas pazudušais Ugandas sportists; tā daudz ko izskaidro 3

Citi sporta veidi
18. jūlijā 19:11 2021. gada 18. jūlijā 19:11
  Jauns.lv
Tokijas olimpisko spēļu kandidāts no Ugandas, kurš kopš piektdienas Japānā ir pazudis bezvēsts, atstājis zīmīti, kas daudz ko izskaidro - sportists tajā atklāj, ka dzīve Āfrikā ir pārāk grūta, un viņš vēlas Japānā atrast darbu, raksta CNN.

20 gadus vecais ugandiešu svarcēlājs Jūliuss Sekitoleko pēc ierašanās Japānā nespēja kvalificēties olimpiskajām spēlēm, tāpēc 20. jūlijā viņam bija ieplānots lidojums atpakaļ uz Ugandu.

Pēdējo reizi viņš redzēts piektdienas rītā, stacijā netālu no viesnīcas Izumisano pilsētā Osakas prefektūrā, kurā izmitināta Ugandas olimpiskā delegācija. Sportists iegādājies vilciena biļeti uz Nagoju, kas atrodas apmēram 200 kilometru attālumā no viesnīcas.

Zīmītē Sekitoleko pastāstījis, ka nevēlas atgriezties Ugandā, un lūdza savas delegācijas locekļus nosūtīt viņa mantas sievai.

Kā iepriekš vēstīts, fakts, ka sportists ir pazudis, atklājās pēc tam, kad viņš piektdienas pēcpusdienā neieradās nodot Covid-19 testu. Kopš tā laika viņu meklē vietējā policija, bet bez panākumiem.

Svarcēlājs Sekitoleko piedalījies 2018. gada Nāciju Sadraudzības spēlēs Austrālijā, būdams 17 gadus vecs. Toreiz viņš izcīnīja 10. vietu. Jau tad šo spēļu laikā pazuduši divi Ugandas sportisti un arī atlēti no Ruandas un Kamerūnas.

Savukārt 2014. gadā Nāciju Sadraudzības spēlēs Skotijā pazuda divi ugandiešu regbija spēlētāji. 2015. gadā atklājās, ka abi Skotijā pieprasījuši patvērumu, turklāt spēlējuši Kārdifas regbija komandā.

Saistītās ziņas

Japānā no viesnīcas pazudis olimpisko spēļu dalībnieks no Ugandas 1
Tokijas olimpisko spēļu ciematā diviem sportistiem atklāts Covid-19 1
Olimpisko spēļu rīkotāji īpaši piedomājuši, lai Tokijā seksa nebūtu 5

Ugandas delegācija bija viena no pirmajām komandām, kas ieradās Japānā, lai gatavotos Tokijas olimpiskajām spēlēm. Pēc ierašanās jūnija beigās tika konstatēts, ka vienam no delegācijas locekļiem ir pozitīvs Covid-19 tests, turklāt atklāts tieši lipīgais delta vīrusa variants. Šī iemesla dēļ delegācijai nācās izolēties viesnīcā.

Citi šobrīd lasa

“Mums bija jāskaidro, ka protam skaitīt līdz divi!” Veikals atbild policistu sodiem ar humoru, tas nebeidzas īpaši labi 35
Olga Kambala savu perfekto ķermeni ieguvusi divos mēnešos
Pasaulē nācis basketbolistes Sabīnes Niedolas otrais dēliņš 3
Skatīt visus komentārus

"Купальник вас страшнит": пляжные фото певицы Ханны высмеяли подписчики 1

Скандал с Zivert: певица взяла гонорар за концерт в Турции, но от выступления отказалась