Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

 

VIDEO: Ventspils novadā motociklists traucas ar 204 km/h 8

Citi sporta veidi
21. jūnijā 17:12 2021. gada 21. jūnijā 17:12
  Jauns.lv
Piektdien, 18.jūnijā, pulksten 23.07 Valsts policijas Kurzemes reģiona pārvaldes Satiksmes uzraudzības rotas amatpersonas no Liepājas, sniedzot atbalstu kolēģiem Ventspilī, patrulēja Ventspils novadā, Tārgales pagastā, kur uz autoceļa Rīga-Ventspils fiksēja steidzīgu motocikla vadītāju. Vietā, kur atļauts pārvietoties ar 90 kilometriem stundā, viņš traucās ar 204 kilometriem stundā, līdz ar to ātrums tika pārsniegts par 114 kilometriem stundā. Vīrietis uz motocikla pārvadāja arī pasažieri, pakļaujot briesmām ne tikai sevi, bet arī sievieti.

Saskaņā ar Ceļu satiksmes likumu, par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu vairāk par 60 kilometriem stundā ar mopēdiem, motocikliem, tricikliem, kvadricikliem, vieglajiem automobiļiem un kravas automobiļiem, kuru pilna masa nepārsniedz 7,5 tonnas, piemēro naudas sodu transportlīdzekļa vadītājam no 360 līdz 480 eiro un transportlīdzekļu vadīšanas tiesību izmantošanas aizliegumu uz sešiem mēnešiem.

Valsts policija aicina vadītājus nebūt pārgalvīgiem un atcerēties, ka atļautā braukšanas ātruma pārsniegšana, kā arī citu ceļu satiksmes noteikumu prasību neievērošana apdraud ne tikai paša transportlīdzekļa vadītāja, bet arī citu ceļu satiksmes dalībnieku drošību un veselību.

Valsts policijas radaram ir opcija fiksēt pirmo braucēju vai arī ātrāko no visiem. Šajā gadījumā bija izslēgta iespēja, ka tiek fiksēts ātrākais no ātrumpārkapējiem, tāpēc tika konstatēts pirmais braucējs ar pasažieri, kurš pārvietojās ar 204 kilometriem stundā.

Citi šobrīd lasa

Apokaliptiski skati: atpūtnieki Turcijas piekrastē vēro, kā liesmo meži 3
Mēģinājums apskatīt Tokiju diviem sportistiem beidzas ar patriekšanu no Japānas 1
Katoļu priesteri Latvijā nāk klajā ar paziņojumu par vakcinācijas svarīgumu 9
Skatīt visus komentārus

Гарри-ловелас: с кем крутил романы британский принц до встречи с Меган Маркл

"Он в сознании? Не давайте ему двигаться!": как спасали жизнь парня, пострадавшего при прыжке в воду вниз головой