Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Bērnu Slimnīcas fonda valdes priekšsēdētāja Liene Dambiņa un Latvijas Olimpiskās komitejas prezidents Žoržs TIkmers. (Foto: LOK arhīvs)

Latvijas Olimpiskā komiteja sadarbosies ar Bērnu slimnīcas fondu

Citi sporta veidi
4. martā 14:33 2021. gada 4. martā 14:33
  Jauns.lv
Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) prezidents Žoržs Tikmers un Bērnu slimnīcas fonda valdes priekšsēdētāja Liene Dambiņa parakstīja nodomu protokolu starp abām organizācijām, kas paredz sadarboties projektu izstrādē un īstenošanā, kas vērsti uz bērnu un jauniešu gan fiziskās, gan mentālās veselības stiprināšanu, portālu Jauns.lv informēja LOK.

”Bērnu slimnīcas fondu un Latvijas Olimpisko komiteju vieno kopīga ideja – rast un piedāvāt risinājumus sabiedrībai – kā dzīvot veselīgāk un pilnvērtīgāk. Mūsu līdzšinējā pieredze gan uzklausot jauniešus Pusaudžu resursu centrā, gan fonda ikdienā sniedzot atbalstu bērniem ar dažādām veselības problēmām, ļauj profesionāli saskatīt cēloņsakarības starp jauniešu fizisko un mentālo veselību, kā arī identificēt problēmas, kas gaida risinājumus. Latvijas Olimpiskā komiteja daudziem asociējas ar lielo sportu, taču ikdienā tā īsteno vērtīgus projektus, kas vērsti uz bērnu un jauniešu iesaisti un viņu veselības uzlabošanu. Ticu, ka, apvienojot abu organizāciju resursusu un zināšanas, varēsim vēl veiksmīgāk veicināt bērnu un pusaudžu veselību, tāpēc esam nolēmuši sadarboties,” pauž Bērnu slimnīcas fonda valdes priekšsēdētāja Liene Dambiņa.

Savukārt LOK prezidents Žoržs Tikmers pauda prieku par sadarbību: “Esmu gandarīts, ka esam ieguvuši vēl vienu domubiedru - Bērnu slimnīcas fondu - veselīga un kustīga dzīvesveida popularizēšanā, īpaši tik svarīgā un jutīgā auditorijā kā bērni un jaunieši. Tieši viņi ir vismazāk sagatavoti pašreizējiem ārējiem apstākļiem, kas rada spriedzi, stresu, citreiz nomāktību un depresiju bērnos un jauniešos. Pieaugušo uzdevums ir, nevis mēģināt pasargāt savus bērnus no stresa un citām mentālām problēmām, bet gan iemācīt un motivēt tās pārvarēt veselīgā veidā. Savukārt sports ir viena no iespējām kā to izdarīt. Mūsu abu organizāciju pieredze un izvirzītie mērķi ir labs pamats, lai radītu projektus, kas spētu risināt un palīdzēt mūsu sabiedrības jaunajiem cilvēkiem uzlabot psiholoģisko labsajūtu caur aktīvu dzīvesveidu un pilnvērtīgi iekļauties  mūsdienīgās pasaules diktētajā ritmā”.

Citi šobrīd lasa

Zemgales vēlēšanu saraksta lokomotīves: geju "šāvēja", malumedniecībā apsūdzētais, "kolhoza metodiķis" 4
Ārkārtīgi gribas saldu! Skaidrojam, ko darīt
Dienu pēc ceļošanas burbuļa atklāšanas Covid-19 konstatē lidostas darbiniekam Jaunzēlandē
Pievienot komentāru

Цветы, прогулки с друзьями и поздравления от мамы: дочь Тома Круза отметила 15-летие

Дочь Анастасии Заворотнюк объяснила свой отказ говорить о матери