Toberam uzvara, Šteinboram neizšķirts Polijas čempionātā futbolā
Tobers "Lechia" uzvarā bija laukumā visu maču.
2021. gada 20. februāris, 23:51

Latvijas pussarga Kristera Tobera pārstāvētā Gdaņskas "Lechia" sestdien savā laukumā svinēja uzvaru Polijas ekstraklases 18.kārtas spēlē, bet vārtsargs Pāvels Šteinbors palika rezervē Belastokas "Jagiellonia" neizšķirtā viesos.

Gdaņskas "Lechia" mājās pārspēja Zabžes "Gornik" ar 2:0 (2:0).

Tobers bija laukumā visu maču.

Vārtus mājinieku labā 24.minūtē guva Macejs Gajoss, bet 41.minūtē pārsvaru nostiprināja Flaviu Paišau.

Sestdien izbraukumā rezervē palika Latvijas vārtsargs Šteinbors, kura pārstāvētā Belastokas "Jagiellonia" spēlēja 1:1 (0:1) ar Belsko-Bjalas "Podbeskidzie".

Uz 13.minūtē gūtajiem vārtiem Rafala Janicki izpildījumā viesi atbildēja ar diviem. 53.minūtē pēc Bartolomeja Vdovika raidījuma rezultāts kļuva 1:1, bet 66.minūtē bumbas iespurgšana mājinieku vārtos pēc Ariela Borisjuka raidījuma un videoatkārtojuma noskatīšanās tika atzīta par nelegālu, vārtu guvuma neieskaitot aizmugures stāvokļa dēļ.

Ar 28 punktiem 17 mačos uzbrucēja Vladislava Gutkovska pārstāvētā Čenstohovas "Rakow" atrodas trešajā vietā turnīra tabulā, "Lechia" ar 26 punktiem 18 cīņās ir piektā, bet septītā ar 25 punktiem 18 dueļos ir "Jagiellonia".