Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Vējonis paziņo, ka šogad Latvijas labākie basketbolisti netiks noteikti
Latvijas Basketbola savienības prezidents Raimonds Vējonis. (Foto: Zane Bitere/LETA)

Vējonis paziņo, ka šogad Latvijas labākie basketbolisti netiks noteikti

Basketbols
2020. gada 27. novembrī 10:53 2020. gada 27. novembrī 10:53
  Jauns.lv / LETA
Latvijas 2020.gada labākie basketbolisti netiks noteikti, apsveikuma runā par godu Latvijas Basketbola savienības (LBS) 97.dzimšanas dienai LBS tīmekļa vietnē ceturtdien atzīmēja federācijas prezidents Raimonds Vējonis.

Vējonis atzīmē, ka tradicionāli pasākumā par godu LBS dibināšanai novembra beigās basketbola sabiedrība atskatās uz aizvadīto sezonu, pasniedzot balvas par aizvadīto gadu, kā arī pārrunā aktualitātes un darāmo LBS biedru ikgadējā sapulcē.

Ņemot vērā Covid-19 ierobežojumus Latvijā, šoreiz satikšanās klātienē izpaliks.

"Ņemot vērā pusvārdā pārtraukto 2019./2020. gada sezonu un daudzās nenotikušās starptautiskās spēles", LBS valde nolēma nepiešķirt "Gada balvas" par aizvadīto gadu, pamato LBS prezidents.

Vējonis uzsver, ka ārkārtējie apstākļi nestandarta situācijā likuši meklēt un atrast nestandarta risinājumus, treneriem sociālajos tīklos daloties ar idejām un pieredzi, kā organizēt darbu, kad komandu treniņi zālēs nav iespējami.

Tāpat viņš izceļ neseno Latvijas 3x3 basketbolistu uzvaru augstākā mēroga starptautiskā turnīrā un sekmīgo Latvijā noorganizēto Eiropas sieviešu čempionāta kvalifikācijas turnīra sabraukumu, izsaka cerību, ka izdosies pieveikt arī "2020. gada lielo izaicinājumu un 2021. gada nogalē varēsim atskatīties uz interesantu sezonu".

1923. gada 26. novembrī Latvijas lielāko sporta biedrību pārstāvji nodibināja Latvijas Basketbola savienību, lai organizētu sacensības, kā arī pārstāvētu valsti starptautiskajā sporta dzīvē.

Citi šobrīd lasa

Sasirdzis Samantas Tīnas uzticamais draugs Skarabejs 1
Anrijam Lembergam varētu konfiscēt tirdzniecības centru "Tobago" un vairāk nekā 100 miljonus eiro
Meklē no Purvciema bezvēsts pazudušo Marku Namavīru
Pievienot komentāru

"Две-три стирки в день и мытье посуды": Клуни рассказал о жизни на карантине с женой и детьми

Букингемский дворец прокомментировал состояние 99-летнего принца Филиппа