Jānis Kalniņš "Jokerit" vārtos atgriežas ar "sauso" uzvaru pār "Soči"
Kalniņš "Jokerit" komandā tika galā ar visiem 20 metieniem.
2020. gada 21. novembris, 19:05

Latvijas hokejists Jānis Kalniņš sestdien Helsinku "Jokerit" rindās vārtus neielaida, palīdzot komandai izcīnīt uzvaru Kontinentālās hokeja līgas (KHL) spēlē.

"Jokerit" mājās ar 3:0 (0:0, 0:0, 3:0) uzvarēja "Soči", izcīnot otro uzvaru pēc kārtas.

Somijas klubs pirmos vārtus guva trešā perioda ievadā, izceļoties Aleksam Grantam. Jons Normans trešdaļas vidū pārsvaru dubultoja, bet Peters Regins pirmspēdējā sekundē realizēja skaitlisko vairākumu.

Latviešu vārtsargs šosezon aizvadījis 11 KHL spēles, astoņās no tām izcīnot uzvaru.

"Jokerit" ar 27 punktiem 21 spēlē Rietumu konferencē ieņem astoto pozīciju, taču aizvadījusi vismazāk maču no visiem šīs konferences klubiem.

Šosezon KHL čempionātā piedalās 23 komandas - 11 Rietumu un 12 Austrumu konferencēs. Regulārajā čempionātā katra komanda aizvadīs pa 60 spēlēm, pēc kurām pa astoņiem labākajiem klubiem iekļūs Gagarina kausa izcīņā.