Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Olimpiskās komitejas valde turpina ieviest labas pārvaldības principus olimpiskajos centros
LOK arhīvs

Olimpiskās komitejas valde turpina ieviest labas pārvaldības principus olimpiskajos centros

Citi sporta veidi
9. oktobrī 11:11 2020. gada 9. oktobrī 11:11
  Jauns.lv
Latvijas Olimpiskās komitejas (LOK) Izpildkomitejas sēdē 7. oktobrī tika izskatīti LOK valdes un "Ernst & Young Baltics" SIA izstrādātie ieteikumi Olimpisko centru korporatīvās pārvaldes principu pilnveidošanā. Tāpat "Ernst & Young Baltics" SIA neatkarīgie konsultanti prezentēja kritēriju projektu Olimpisko centru darbības rādītāju novērtēšanā, vēsta LOK

LOK Izpildkomiteja ieteikusi rosināt konsultatīvo padomju izveidi Olimpiskajos centros, kuros padomes vēl nav izveidotas. Konsultatīvās padomes tiks veidotas kā sabiedriskas institūcijas un tajās tiks iekļauti Izglītības un zinātnes ministrijas (IZM), attiecīgās pašvaldības un LOK pārstāvji.

Tāpat Olimpisko centru valdes tiek aicinātas pieņemt Olimpisko centru stratēģijas, kuros tādas vēl nav izstrādātas un apstiprinātas, un iesniegt tās izskatīšanai LOK Izpildkomitejā.

LOK Attīstības un infrastruktūras komisijas Infrastruktūras un Olimpisko centru apakškomisijas vadītājam Raimondam Vējonim, LOK Izpildkomiteja uzdeva, sadarbībā ar Olimpisko centru vadītājiem un attiecīgo pašvaldību pārstāvjiem, pilnveidot Olimpisko centru korporatīvās pārvaldības izvērtējumu un kritēriju projektu Olimpisko centru darbības rādītāju novērtēšanai. Apakškomisijas vadītājam par sasniegtajiem rezultātiem LOK Izpildkomiteja būs jāinformē šā gada decembra sēdē.

Citi šobrīd lasa

Pēc statistikas sanāk, ka ar Covid-19 Latvijā inficējas daudzi, bet atlabst - retais. Kāpēc tā? 5
Ķīna arvien sparīgāk cenšas izmainīt Covid-19 izcelsmes stāstu 5
Noriļskā snieg jau gandrīz nedēļu, iedzīvotāji kupenās nevar atrast savas automašīnas
Pievienot komentāru

«Живем на подаяния, Аллочка помогает»: Пугачева спасает Илью Резника

Герцогине Кэтрин и принцу Уильяму предстоит принять непростое решение.