Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Abas uzvarētājkomandas - Latvijas sieviešu un vīriešu izlases - šajā vasaras sezonā "Top gun" posmos nezaudēja nevienā spēlē, apliecinot favorītu statusu. (Foto: Sandijs Leicis/3x3Latvija)
 

"Top Gun" vasaras finālposms 3x3 basketbolā noslēdzas ar Latvijas vīriešu un sieviešu izlašu uzvarām

Basketbols
2020. gada 29. septembrī 01:04 2020. gada 29. septembrī 01:04
  Jauns.lv / LETA
"Top Gun" 3x3 basketbola seriāla vasaras posms svētdien noslēdzās ar Latvijas vīriešu un sieviešu izlašu uzvaru turnīrā tirdzniecības centrā "Akropole", informē Latvijas Basketbola savienība (LBS).

Sestdien notika grupu turnīru spēles, kurās piedalījās vasaras posmu labākās vīriešu komandas - "Ķekava" (Latvijas izlases četrinieks), "3x3 Jelgava" (Latvijas izlases otrais sastāvs), "Saldus", "3x3 Madona", "Mārupe", RSU, "Latvijas Universitāte", "Bauerfiend", "VEF BA Valkā"/ VJCĢ, "EAST-Ball", kā arī komandas, kas saņēma "wild card" ielūgumus - "Ādaži", "Madona/BJSS" un "OT/Gatves bode".

Svētdien notika izslēgšanas spēles vīriešu komandām, kā arī sieviešu vienību turnīrs, kurā komandas "3x3 sievietes" sastāvā piedalījās arī 2019.gada Eiropas čempionāta bronzas medaļu ieguvējas Baiba Eglīte un Kristīna Petermane. Gan dāmu, gan vīriešu komandas cīnījās par naudas balvu. Kopējais balvu fonds bija 4800 eiro.

Vīriešu turnīrā līdz finālam aizkļuva "Ķekavas" un "Mārupes" komandas. Finālspēlē zem "Ķekavas" karoga spēlējošie Latvijas izlases vīri (Agnis Čavars, Edgars Krūmiņš, Kārlis Lasmanis un Artūrs Strēlnieks) ar 22:12 pārspēja "Mārupi", kas iepriekš no cīņas bija izsitusi Latvijas izlases otro sastāvu ("3x3 Jelgava") un Saldus vienību. Par vīriešu turnīra vērtīgāko spēlētāju atzina Niku Višņēviču ("Mārupe").

Tikmēr cīņā par trešo vietu "Saldus" ar 14:10 pārspēja "Latvijas Universitāti".

Sieviešu turnīra finālspēle "3x3 sievietes" (Baiba Eglīte, Kristīna Petermane, Enija Ķīvīte un Ieva Veinberga) pārspēja "Mārupi" (21:17). Cīņā par trešo vietu "Daugavpils Universitāte" ar 18:14 pieveica "Jelgavu". Vērtīgākās spēlētājas balvu saņēma Enija Ķīvīte.

"Top Gun" sešos vasaras posmos piedalījās 28 vīriešu komandas no 16 pilsētām un pašvaldībām, kā arī 14 sieviešu komandas, tai skaitā divi kvarteti no Lietuvas. Vīriešu konkurencē divos posmos uzvarēja "Ķekava", ko pārstāvēja Latvijas izlases spēlētāji, bet pa reizei triumfēja Saldus, Madonas, Mārupes un Jelgavas komandas. Savukārt sieviešu konkurencē visos kvalifikācijas posmos un finālsacensībās uzvarēja "3x3 sievietes". Kopumā vasaras turnīri pulcēja 140 basketbolistus.

Citi šobrīd lasa

Visbīstamākās vietas Rīgā, un kur jāpulcējas, lai no tām aizmuktu 3
Vērsīsies policijā, jo skolēns Jelgavā stundā mudina ilggadēju skolotāju pakārties; video nonāk "TikTok"
Paduses ar matiņiem - Anna Sedokova savdabīgi sveic sievietes 8. martā 1
Pievienot komentāru

Ксения Собчак похвасталась успешным бизнесом, но оказалось, что он погряз в убытках

Максим Галкин показал, как выглядит гостиная с камином в его замке