"AC Milan" gūst pārliecinošu uzvaru un saglabā cerības par dalību Eiropas līgā
"AC Milan" spēlētāji.
2020. gada 22. jūnijs, 23:10

Itālijas A sērijas grands "AC Milan" pirmdien guva panākumu vietējā čempionāta spēlē, tādējādi saglabājot cerības piedalīties nākamā gada Eiropas Futbola federāciju asociācijas (UEFA) Eiropas līgā.

"AC Milan" viesos ar 4:1 (1:0) uzvarēja "Lecce".

Milānieši, iekļūstot starp sešām spēcīgākajām komandām, nodrošinās sev iespēju cīnīties par vietu nākamās sezonas Eiropas līgas grupu turnīrā.

Līdz spēles 25.minūtei mājinieku vārtsargs Gabriels savu komandu glāba vismaz četras reizes. Milānieši vairākkārt nonāca labās sitienu pozīcijās, taču "lidojošais brazīlietis" prasmīgi darbojās vārtos. Vārtu vīru gan izdevās "salauzt", jo 26.minūtē 1:0 panāca Samu Kastijeho. Desmit minūtes vēlāk mājinieki rezultātu izlīdzināja, precīzu sitienu izdarot Biadžo Mekarielo. Tiesnesis gan ātri norādīja, ka talkā ņems VAR tehnoloģiju, īsi pēc tam paziņojot par aizmugures stāvokli.

Veiksme no mājiniekiem nenovērsās, jo jau 54.minūtē soda laukumā noteikumi tika pārkāpti pret "Lecce" spēlētāju. "Pendeli" īsi pēc tam precīzi izpildīja Marko Mankosu. Prieki nebija ilgi, jo minūti vēlāk pie vārtsarga atsistās bumbas pirmais soda laukumā bija Džiakomo Bonaventura, bet 57.minūtē Ante Rebičs, neviena nepieskatīts, aizskrēja līdz pat pretinieku vārtiem un panāca 3:1.

18.minūtes līdz spēles beigām Rafaels Leao partnera piespēli vārtos raidīja ar galvu, milāniešiem svinot drošu panākumu.

Otrā pirmdienas duelī Florences "Fiorentina" savā laukumā spēlēja neizšķirti 1:1 (1:1) ar turnīra vājāko klubu "Brescia".

17.minūtē soda laukumā Florences kluba aizsargs Martins Kaseres ieslīdēja kājās pretiniekam, kā rezultātā Alfredo Donnaruma devās izpildīt "pendeli". Futbolists bija nekļūdīgs un panāca 1:0. Pārsvaru izdevās noturēt vien 12.minūtes, jo soda laukumā ar galvu vārtus guva Germans Pecela.

51.minūtē Franka Riberī vārtus neieskaitīja aizmugures stāvokļa dēļ, savukārt 19.minūtes vēlāk Kaseres nopelnīja otro dzelteno kartīti un atstāja "Fiorentina" desmit vīru sastāvā. Līgas vājākais klubs savu iespēja neprata izmantot, taču ieguva punktu pret 13.pozīcijā esošo Florences vienību.

Vēl pirmdien līdervienība Turīnas "Juventus" viesosies pie "Bologna".

Itālijas A sērijā pēc 26 spēļu kārtām pirmajā vietā ar 63 punktiem ir Turīnas "Juventus", par punktu mazāk ir Romas "Lazio", tālāk ar 57 punktiem seko Milānas "Inter", bet Bergamo "Atalanta" iekrājusi 51 punktu. Vadošo piecinieku ar 45 punktiem noslēdz "AS Roma".