Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Notikušas Kobes Braienta un viņa meitas Džannas bēres

Sporta zvaigznes
12. februārī 12:59 2020. gada 12. februārī 12:59
  Jauns.lv
Helikoptera avārijā 26. janvārī bojāgājušie Kobe un Džidži Braienti guldīti zemes klēpī. Leģendārais basketbolists un viņa meita jau piektdien privātā ceremonijā pavadīti pēdējā gaitā Korona Del Marā, kas atrodas netālu no Losandželosas.

Basketbola leģenda Kobe Braients (1978-2020) un viņa meita Džanna (2006-2020). (Foto: AFP/Scanpix)

Par Losandželosas "Lakers" leģendas bērēm plašāka sabiedrība informēta vien pēc četrām dienām. "Vanesa un visa ģimene vēlējās privātu ceremoniju, lai varētu netraucēti sērot par savu traģēdiju," vēstī "Entertainment Tonight" avoti.

Atvadu ceremonija bijusi patiešām emocionāla, ikvienam tās dalībniekam bijis psiholoģiski grūti to izturēt. "Viņiem joprojām ir grūti aptvert, ka zaudēti divi lieliski cilvēki," tuvinieku izjūtas apraksta medijs.

Pagājušajā nedēļā Vanesa Braienta paziņoja, ka viņas vīra un meitas piemiņai veltīts pasākums "Staples Center" arēnā notiks 24. februārī jeb 24.02.2020. Šim datumam ir simboliska nozīme. Ar 24. numuru spēlēja Kobe, 2. numurs uz krekla meiteņu basketbola sacensībās bija bojāgājušajai Džannai, 20 gadus Kobe spēlēja NBA un tieši tik pat ilgu laiku viņš bija kopā ar savu sievu Vanesu.

Losandželosas mērs Eriks Garseti pavēstījis, ka īpašā ceremonijā tiks godināts ne vien Braienta ieguldījums basketbolā. "Šis pasākums būs veltīts cilvēkam, kurš bija ne tikai basketbolists. Tiks godināts arī tēvs, līderis, filmu veidotājs, aktieris un daudz kas cits. Cilvēks, kurš bija daudz kas vairāk nekā sportists," saka mērs, kurš rīko šo ceremoniju kopā ar Braienta ģimeni.

Saistītās ziņas

Kobes Braienta pilots ar iesauku "Big Z" - kas viņš bija? 2
Kobes Braienta atraitne dalās ar emocionāli smagu vēsti: "Mans prāts atsakās pieņemt, ka Kobes un Džidži vairs nav"
Kobes Braienta pēdējā ziņa, uz kuru atbildi saņemt viņš nepaguva

Citi šobrīd lasa

Starp skatuvi un keramiku: Liepājas teātra aktrise Sigita Jevgļevska
Kā bez diētām nomest pāris kilogramus
"Man jāiet, piedodiet" - Eltons Džons spiests pārtraukt koncertu Jaunzēlandē 2
Tēmas: Kobe Braients

"Я до сих пор люблю тебя": Цымбалюк-Романовская публично покаялась перед Джигарханяном и заявила, что хочет быть рядом с ним

Певица и модель Кира Шайн после операции на головном мозге обратилась к Анастасии Заворотнюк