Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
 

Daiļslidotājs Vasiļjevs "Grand Prix" posmā Maskavā izcīna sesto vietu 1

Citi sporta veidi
2019. gada 16. novembrī 17:30 2019. gada 16. novembrī 17:30
  Jauns.lv / LETA
Latvijas daiļslidotājs Deniss Vasiļjevs sestdien Maskavā izcīnīja sesto vietu Starptautiskās Slidošanas savienības (ISU) "Grand Prix" sērijas piektajā posmā.

Vasiļjevs izvēles programmā tika novērtēts ar 154,01 punktu. Par tehniskajiem elementiem viņš saņēma 71,79 punktus, bet par programmas komponentēm - 83,22 punktus. Šāds rezultāts Latvijas sportistam ļāva ieņemt vien desmito vietu. Piektdien īsajā programmā Vasiļjevs ieguva 87,08 punktus un piekto vietu, tādējādi kopvērtējumā izcīnīta sestā pozīcija.

Izvēles programmā uzvaru izcīnīja šī gada Eiropas vicečempions, Krievijas daiļslidotājas Aleksandrs Samarins, kurš nopelnīja 171,64 punktus. Otro vietu ieguva viņa tautietis Dmitrijs Alijevs ar 169,24 punktiem, bet labāko trijnieku šajā disciplīnā ar 165,33 punktiem noslēdza vēl viens mājinieks Makars Ignatovs.

Pirmo trīs vietu sportisti šādas pozīcijas ieguva arī piektdien īsajā programmā, līdz ar to vietu sadalījums kopvērtējumā palika nemainīgs.

Katrā "Grand Prix" posmā piedalās 12 daiļslidotāji.

Šosezon "Grand Prix" sacensībās ir seši posmi, taču sportistiem ļauts piedalīties ne vairāk kā divos. Oktobra beigās savā pirmajā "Grand Prix" posmā Vasiļjevs izcīnīja piekto vietu.

Labu rezultātu gadījumā Vasiļjevs var iekļūt starp sešiem labākajiem daiļslidotājiem, kuri no 5. līdz 8.decembrim piedalīsies "Grand Prix" finālā, kas notiks Turīnā.

Vasiļjevs pērn debitēja olimpiskajās spēlēs, Phjončhanā izcīnot 19.vietu, bet pagājušā gada Eiropas čempionātā viņš bija ceturtais, kamēr pasaules čempionātā ieguva sesto pozīciju. Šosezon viņš Vecā kontinenta meistarsacīkstēs samierinājās ar 11.pozīciju, bet pasaules čempionātā bija 21.vietā.

Citi šobrīd lasa

Parasta nedēļa Krievijā jeb - tas iespējams tikai mūsu kaimiņvalstī. Trakāko VIDEO TOP5
VIDEO: britu policija aiztur vienu no valstī bīstamākajiem pedofiliem. Apsūdzību nolasīšana prasa pusstundu
Skābes uzbrukumā sakropļota irāniete nolemj pieņemt sevi un kļūt par modeli
Pievienot komentāru

«Я знала, когда сжимала своего первенца, что теряю второго»: Меган о выкидыше

СМИ: У Путина есть третья дочь: "Она феноменально похожа на него"