Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Pasākuma plakāts. (Foto: Publicitātes foto)

Valsts svētku priekšvakarā Rīga uzņems skaistākās Fit modeles no visas pasaules 2

Fitness
2019. gada 12. novembrī 17:43 2019. gada 12. novembrī 17:43
  Karlīna Timofejeva
Svētdien 17. novembrī, Rīgā, "Studio 69" Koncertu zālē norisināsies divi nozīmīgākie fitnesa sporta pasākumi Latvijā - IFBB pasaules Fit Model čempionāts un IFBB starptautiskais Latvijas kauss “Rīgas Pērle 2019”, portālu Jauns.lv informēja Latvijas Bodibildinga, fitnesa un bodifitnesa federācijas prezidente Kristīne Vederņikova.

Trešo gadu pēc kārtas Rīgā norisināsies pasaules līmeņa sacensības Fit model kategorijā. Pirmo reizi vēsturē uz skatuves redzēsim arī vīriešu fit model sporta disciplīnas pārstāvjus. Sacensībām ir pieteikušies spēcīgākie sportisti no 16 pasaules valstīm no Eiropas, Āzijas, Āfrikas un Ziemeļamerikas. Liela daļa dalībnieču ir titulētas dažādu prestižu sacensību laureātes. tomēr turnīrā redzēsim arī sportistes, kuras pirmo reizi piedalīsies tik augsta līmeņa sacensībās.

Sportistes demonstrēs savus augumus peldkostīmos, kā arī tradicionāli notiks uznāciens vakarkleitās. Latviju pārstāvēs četras sportistes, tostarp Eiropas un pasaules čempione Samanta Balode, kura aizstāvēs pērn izcīnīto planētas čempiones titulu.

Savukārt IFBB starptautiskajā Latvijas kausā “Rīgas Pērle”, uz skatuves redzēsim sportistus sekojošās disciplīnās: bērnu un jauniešu fitness, bikini fitness, bodifitness, bodibildings, men's physique un citas disciplīnas.

Turpat, Latvijas kausa ietvaros, notiks arī “Fit model Latvija 2019” projekta fināls. Uz skatuves redzēsim dalībnieces, kuras deviņu nedēļu garumā pilnveidoja sevi gan emocionāli, gan fiziski, gan apguva jaunas iemaņas un sportistam nepieciešamās prasmes.

Pasākumu organizē Latvijas Bodibildinga, fitnesa un bodifitnesa federācija. Pasākumu atbalsta Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departaments, Latvijas Republikas Izglītības un zinātnes ministrija un Latvijas Sporta federāciju padome.

Pasākuma plakāts. (Foto: Publicitātes foto)

Citi šobrīd lasa

Lateksa triumfs, zīds un modernie buržuji: "Saint Laurent" jaunākā sieviešu mode Parīzē
"Es tevi turēšu cieši, bet vēl ciešāk turēšu tavu mammu". Tēta vēstule jaundzimušajam dēliņam 2
Koronavīrusa dēļ Lietuvā izsludina ārkārtas situāciju 13
Skatīt visus komentārus

«Жую и откладываю»: Елена Степаненко раскрыла секрет похудения на 42 кг

Прощание с семьей: принц Гарри вернулся в Великобританию без Меган