Porziņģis zaudējumā pret "Bucks" gūst 11 punktus; Bertāns uzvarā pār "Knicks" samet 9
Porziņģis laukumā pavadīja 23 minūtes un 47 sekundes, kuru laikā guva 11 punktus.
2019. gada 12. oktobris, 09:08

Latvijas basketbolisti Dāvis Bertāns un Kristaps Porziņģis piektdien Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) pārbaudes spēlēs laukumā pavadīja gana daudz minūšu un bija rezultatīvi.

Dalasas "Mavericks" savā laukumā ar rezultātu 111:118 (24:31, 31:30, 27:38, 29:19) piekāpās Milvokī "Bucks".

Porziņģis laukumā pavadīja 23 minūtes un 47 sekundes, guva 11 punktus, izcīnīja piecas atlēkušās bumbas, atdeva trīs rezultatīvas piespēles, reizi pārtvēra bumbu, realizēdams divus no deviņiem tālmetieniem. Basketbolists mačā sakrāja negatīvu efektivitāti -16.

Rezultatīvākais ar 27 punktiem uzvarētāju rindās bija Luka Dončičs, kurš arī izcīnīja septiņas bumbas zem groziem.

Spēli veiksmīgāk iesāka viesi, kuri pirmajā ceturtdaļā uz brīdi bija atrāvušies par 16 punktiem (19:3). Dalasas komanda pēc zaudētas pirmās ceturtdaļas otrajā uzvarēja ar minimālu pārsvaru, tomēr spēles otrajā pusē ne reizi neizdevās izlīdzināt rezultātu, piedzīvojot trešo zaudējumu pirmssezonā.

Citā spēlē Vašingtonas "Wizards" viesos ar rezultātu 115:99 (24:30, 41:17, 26:24, 24:28) uzvarēja Ņujorkas "Knicks".

Bertāns laukumā pavadīja 18 minūtes un trīs sekundes, guva deviņus punktus, izcīnīja septiņas bumbas zem groziem, realizēja trim no pieciem tālmetieniem, kas ļāva nopelnīt 16 efektivitātes koeficienta punktus (otrs labākais rādītājs komandā).

Sestdien ap plkst.14.30 pēc Latvijas laika pārbaudes spēli Ķīnā aizvadīs arī Rodiona Kuruca pārstāvētā Bruklinas "Nets", kas spēkosies ar Losandželosas "Lakers" un Lebronu Džeimsu.

NBA 2019./20.gada sezona sāksies 22. oktobrī.