Uldriķim vārtu guvums graujošā uzvarā Šveices kausa pirmajā kārtā
Uldriķis (pa kreisi) graujošajā "Sion" uzvarā guva otros vārtus.
2019. gada 17. augusts, 22:18

Latvijas futbola izlases spēlētājs Roberts Uldriķs sestdien guva vārtus valsts kausa izcīņā, viņa pārstāvētajai "Sion" gūstot graujošu uzvaru.

"Sion" viesos ar 10:1 (6:0) pārspēja zemākas līgas vienību "Allschwil".

Mača rezultāts tika atklāts mača 21.minūtē, kad vadībā izvirzījās viesi. Tomēr nākamajās 24 minūtes "Allschwil" vārtos iekrita vēl piecas bumbas, pirmajam puslaikam noslēdzoties ar rezultātu 6:0. Tikmēr otrajā puslaikā viesi izcēlās vēl četras reizes, kamēr mājinieki goda vārtus guva vien minūti līdz mača beigām.

Uldriķis šajā mačā guva otros vārtus, bet līdz ar izcīnīto panākumu, viņa pārstāvētā "Sion" iekļuva Šveices kausa otrajā kārtā.

Pērn par Šveices kausa ieguvēju kļuva titulētā "Basel" vienība, kura ceturtdaļfinālā ar rezultātu 4:2 uzveica tieši "Sion". Tikmēr vēl gadu iepriekš kausa izcīņā triumfēja "Zurich", kuras vārtus sargāja Latvijas futbolists Andris Vaņins.

Savukārt Šveices čempionātā Uldriķa "Sion" četrās spēlēs tikusi pie divām uzvarām, ieņemot trešo vietu.