Hārtlija trenētā "Avangard" uzvar arī otrajā Austrumu konferences fināla mačā
Latvijas hokeja izlases un Omskas "Avangard" galvenais treneris Bobs Hārtlijs.
2019. gada 31. marts, 20:30

Latvijas izlases galvenā trenera Boba Hārtlija trenētā Omskas "Avangard" svētdien guva uzvaru arī otrajā Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Gagarina kausa izcīņas Austrumu konferences finālsērijas mačā.

"Avangard" savā šīs sezonas laukumā Balašihā ar rezultātu 4:1 (0:0, 1:0, 3:1) pieveica Ufas "Salavat Julajev", sērijā līdz četrām uzvarām izvirzoties vadībā ar 2-0.

Šīs spēles rezultātu tikai 34. minūtē atklāja "Avangard" hokejists Sergejs Širokovs, bet 44. minūtē Vladimirs Tkačovs panāca neizšķirtu. Cīņas turpinājumā veiksmīgāk gan nospēlēja Omskas vienība, jo tikai trīs minūtes pēc "Salavat Julajev" vārtu guvuma vienu vārtu pārsvaru nosacītajiem mājiniekiem atjaunoja Teilors Beks, bet 56. minūtē Kirils Semjonovs panāca jau 3:1.

"Avangard" hokejisti nepārprotami tuvojās uzvarai, bet punktu šai cīņai 24 sekundes pirms beigām pielika Aleksejs Jemeļins, ripu raidot tukšos Ufas komandas vārtos.

Nākamās divas sērijas spēles 2. un 4. aprīlī jau notiks Ufā.

Savukārt Rietumu konferences finālā regulārā čempionāta uzvarētāja Maskavas CSKA ar 2-0 ir vadībā pret Sanktpēterburgas SKA.

Gagarina kausa izcīņu piekto gadu pēc kārtas nesasniedza Latvijas komanda Rīgas "Dinamo".