Red Wings otrā uzvara
Sērijas lielākā zvaigzne, divu uzvaras vārtu autors Mikaēls Samuelsons
2009. gada 20. maijs, 13:26

Mikaēla Samuelsona pagarinājumā gūtie vārti palīdzēja pašreizējiem Stenlija kausa ieguvējiem Detroitas Red Wings ar 3:2 pārspēt Čikāgas Blackhawks. Samuelsons uzvaras vārtus guva arī komandu pirmajā tikšanās reizē.

Nacionālās hokeja līgas (NHL) Rietumu konferences finālsērijā līdz četrām uzvarām Red Wings tagad ir vadībā ar 2:0. Pagarinājuma sestajā minūtē detroitieši izmantoja Blackhawks aizsarga Braiena Kempbela kļūdu pie zilās līnijas.

Džonatans Tovss pirmajā trešdaļā vairākumā izvirzīja Čikāgu vadībā, taču Braiens Rafaļskis panāca izlīdzinājumu, bet otrajā periodā Dans Klīrijs jau izvirzīja mājiniekus vadībā, līdz Tovss panāca 2:2, kad līdz pamatlaika beigām bija palikušas septiņas minūtes un 40 sekundes.

Par spēles trim zvaigznēm tika atzīti Mikaēls Samuelsons (uzvaras vārti), Džonatans Tovss (divi vārti) un Dans Klīrijs (vārti).

Sērijas trešā spēle notiks piektdien Čikāgā.

Austrumu konferences finālā Pitsburgas Penguins un Karolīnas Hurricanes cīņā rezultāts ir 1:0. Otrā spēle notiks Pitsburgā ceturtdien.