Džeimsa „triple double” saglabā „Cavaliers” cerību
2009. gada 29. maijs, 08:59

Naktī uz piektdienu NBA austrumu konferences finālā savā laukumā Klīvlendas „Cavaliers” ar 112:102 pārspēja Orlando „Magic” basketbolistus.

­­

Uzvarētājiem lielisks bija Lebrons Džeimss, kurš guva 37 punktus, izcīnīja 14 atlēkušās bumbas un atdeva 12 rezultatīvas piespēles, bet 24 punktus guva Morīss Viljamss, savukārt, viesiem 29 punkti Hedo Turkoglu, bet 24 punkti un 10 atlēkušās bumbas Dvaitam Hovardam.

Spēles daudz sekmīgāk iesāka mājinieki, kuri pirmajā ceturtdaļā bija uz brīdi iekrājuši pat 22 punktu pārsvaru (34:12), bet pirmās 12 minūtes pabeidza ar (35:18). Mača turpinājumā iniciatīva piederēja viesiem, kuri līdz lielajam pārtraukumam samazināja rezultāta starpību līdz minimumam – (55:56). Visu otro puslaiku ritēja līdzīga cīņa, līdz četras minūtes līdz spēles beigām Klīvlendas spēlētāji ar Džeimsu priekšgalā veica liktenīgo izrāvienu, bet pēc tam precīzi realizēja soda metienus.

Sērijā līdz četrām uzvarām „Magic” ir vadībā ar 3:2, nākamā spēle notiks Orlando naktī uz svētdienu pēc Latvijas laika.