Beļģijas F-1 posmā uzvar Kimi Raikonens
Šosezon daudzās neveiksmes piedzīvojušie "Ferarri" beidzot uzvar.
2009. gada 30. augusts, 19:06

2007. gada Pirmās formulas (F-1) pasaules čempions ar ''Ferrari'' Kimi Raikonens svētdien uzvarēja Beļģijas ''Grand Prix'' izcīņā, kas bija viņa pirmā uzvara sezonā.

Somu autobraucējs startēja tikai sestais, taču spēja pacelties uz augšu un atstāt aiz sevis kvalifikācijas uzvarētāju Džankarlo Fisikellu no ''Force India'' komandas. Trešais finišēja vācietis Sebastjans Fetels no ''Red Bull'' komandas.

Šī bija Raikonena pirmā uzvara kopš 2008. gada Spānijas ''Grand Prix'' izcīņas un pavisam ceturtā Spa-Frankoršampas trasē.

Dramatisks bija sacīkstes sākums, kad pašreizējais čempions Lūiss Hamiltons un pašreizējais pasaules čempionāta līderis Džensons Batons piedzīvoja avāriju. Sadursmē pirmajā aplī iekļuva arī debitanti Romēns Grožāns (''Renault'') un Haime Algersuari (''Toro Rosso'').

Kopvērtējumā Batonam ir 16 punktu pārsvars pār savu ''Brawn GP'' komandas biedru Rubensu Barikello, kurš finišēja septītais ar kūpošu mašīnas dzinēju.