Bārtulis uzvar Bostonā, Ivanāns zaudē Vankūverā

Oskara Bārtuļa Filadelfijas „Flyers” ar 3:1 Bostonā uzvarēja „Bruins” NHL spēlē, bet Raitis Ivanāns un Losandželosas „Kings” ar 1:3 viesos piekāpās Vankūveras „Canucks”.

Bārtulis uzvar Bostonā, Ivanāns zaudē Vankūverā...

Oskars Bārtulis spēlēja 11 minūtes un 16 sekundes, uviņa lietderības koeficients bija mīnus viens. Divus vārtus uzvarētājiem guva Kimo Timonens, viens precīzs metiens padevās Džeimsam van Rimsdikam. Mājiniekiem vārtus guva Vladimirs Sobotka.

Spēles interesantākie momenti – video:

Nākamo spēli Bostonā abas komandas aizvadīs 1. janvārī atklātā laukumā „Fenway Park” beisbola stadionā.

Citā mačā Raitis Ivanāns laukumā pavadīja vien divas minūtes un 34 sekundes, kuru laikā nevienā no galvenajiem statistikas rādītājiem neatzīmējās. Uzvarētājiem vārtus guva Raiens Keslers, Sami Salo un Reimonds Meisons, savukārt viesiem precīzs raidījums padevās krievu hokejistam Aleksandram Frolovam.