Bārtulim zaudējums Ziemas klasikā
Oskars Bārtulis ir pirmais latviešu hokejists, kurš piedalījies Ziemas klasikā.

Oskara Bārtuļa pārstāvētā Filadelfijas 'Flyers'' Bostonā ar 1:2 pagarinājumā zaudēja vietējai '''Bruins'' Nacionālās Hokeja līgas spēlē.

Bārtulim zaudējums Ziemas klasikā...

''Winter Classic'' spēlē, kas risinājās trešo reizi pēc kārtas 1. janvārī atklātā laukumā, pirmo reizi uzvarēja mājinieki. Vācijas olimpiskās izlases uzbrucējs Marko Šturms guva izšķirošos vārtus, bet pirms tam uzvarētājiem precīzs bija Marks Reči, savukārt viesiem savus pirmos vārtus NHL  guva Oskara maiņas partneris aizsargs Denijs Sivrets. Bārtulis laukumā pavadīja 16 minūtes un 16 sekundes (mazākais spēles laiks no aizsargiem), nopelnīja divas soda minūtes un bija laukumā, kad ''Bruins'' panāca izlīdzinājumu pamatlaika priekšpēdējā minūtē.

Spēles interesantākie momenti - video:

''Flyers'' pārtrauca četru uzvarētu spēļu sēriju. Sacensību Fenway Park'' beisbola stadionā uzbūvētajā hokeja laukumā noskatījās 38 112 skatītāji.