2010. gada 3. aprīlis, 21:57

Kazaņas "AK Bars" uzvar arī otrajā KHL Austrumu konferences finālmačā

KHL Gagarina kausa Austrumu konferences finālsērijas otrajā spēlē sestdien pagājušās sezonas čempionvienība Kazaņas "Ak Bars" ar rezultātu 2:1 (0:0, 1:0, 0:1, 1:0) izbraukumā pagarinājumā pārspēja Ufas "Salavat Julajev" komandu.

Izšķirošo panākumu nodrošināja somu hokejista Hannesa Hivonena precīzais metiens pagarinājuma piektajā minūtē, kad ripa lēnām pārslīdēja vārtu līnijai. Kazaņas hokejistus otrā perioda vidū vadībā izvirzīja aizsargs Iļja Ņikuļins, realizējot skaitlisko vairākumu, bet tikai 15 sekundes pirms pamatlaika beigām Vladimirs Antipovs panāca izlīdzinājumu, kad "Salavat Julajev" jau bija nomainījusi vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju.

Līdz ar to sērijā līdz četrām uzvarām rezultāts kļuva 2-0 "Ak Bars" labā. Abu komandu trešā spēle risināsies pirmdien Kazaņā.

Rietumu konferences finālā tiekas Balašihas MVD komanda, kuru vada Latvijas izlases treneri Oļegs Znaroks un Harijs Vītoliņš, kā arī Jaroslavļas "Lokomotiv" vienība. Pirmajā mačā MVD izcīnīja uzvaru savā laukumā pagarinājumā ar rezultātu 3:2, bet otrajā, arī pagarinājumā, ar 1:2 piekāpās Jaroslavļas hokejistiem.