Bārtuļa „Flyers” ar zaudējumu sāk NHL finālsēriju

Nacionālās hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas finālsērijas pirmajā spēlē sestdien latviešu aizsarga Oskara Bārtuļa pārstāvētā Filadelfijas "Flyers" vienība izbraukumā ar 5:6 (3:2, 2:3, 0:1) rezultatīvā spēlē piekāpās Čikāgas "Blackhawks" vienībai.

Bārtuļa „Flyers” ar zaudējumu sāk NHL finālsēriju...

Latviešu aizsarga Oskara Bārtuļa pārstāvētajai Filadelfijas „Flyers” pirmajā Stenlija kausa finālmačā nākas samierināties tomēr ar zaudējumu.

Bārtulis pašlaik ir komandas septītais aizsargs un tāpēc jau 16. spēli pēc kārtas laukumā nedevās.

Pirmajā un otrajā trešdaļā abas komandas guva pa pieciem vārtiem un pirms trešās trešdaļas rezultāts bija neizšķirts 5:5. Uzvaras vārtus trešās trešdaļas devītajā minūtē guva "Blackhawks" slovāku uzbrucējs Tomašs Kopeckis.

Vēl "Blackhawks" labā divus vārtus guva Trojs Brūvers, bet pa reizei precīzi bija arī Patriks Šarps, Kriss Verstīgs un Deivs Bolends. Savukārt "Flyers" rindās vārtus guva Blērs Betss, Skots Hārtnels, Ville Leino, Ārons Ešems un Denijs Brīrs, kurš izdarīja arī trīs rezultatīvas piespēles.

Sērijas līdz četrām uzvarām nākamais mačs notiks pirmdien Čikāgā.

Kā ziņots, Austrumu konferences finālsērijā "Flyers" ar 4-1 pieveica Monreālas "Canadiens" komandu, bet "Blackhawks" Rietumu konferences finālā ar 4-0 pārspēja Sanhosē "Sharks" hokejistus.