Bārtuļa pārstāvētā Filadelfijas ''Flyers'' izlīdzina rezultātu Stenlija kausa finālsērijā

Oskara Bārtuļa pārstāvētā Filadelfijas ''Flyers'' piektdien savā laukumā ar 5:3 uzvarēja Čikāgas ''Blackhawks'' Nacionālās Hokeja līgas (NHL) Stenlija kausa izcīņas finālsērijas ceturtajā spēlē un izlīdzināja rezultātu sērijā 2:2.

Bārtuļa pārstāvētā Filadelfijas ''Flyers'' izlīdzi...
Oskaram Bārtulim un Filadelfijas "Flyers" līdz Stenlija kausam atlikušas vēl tikai divas uzvaras.

Sev atvēlētajās sešās maiņās un laukumā pavadītajās trīs minūtēs un 48 sekundēs, Bārtulis izpildīja vienu spēka paņēmienu, bet nebija laukumā, kad tika gūti vai zaudēti vārti, liecina organizatoru informācija.

Pirmajā periodā Maiks Ričardss un Mets Karls panāca 2:0, Patriks Šārps atguva vienus vārtus, bet Klods Žirū guva trešos, kas viņam bija jau desmitie šajā Stenlija kausa izcīņā. Trešajā periodā Ville Leino panāca 4:1, Deivs Bolands un Braiens Kempbels samazināja līdz 3:4, tomēr 25 sekundes pirms spēles beigām Džefs Kārters raidīja ripu tukšos vārtos.

''Flyers'' guva piecus vārtus, taču izdarītas tika tikai četras piespēles, un neviens spelētājs nesavāca vairāk par vienu punktu. Toties izsarga Krisa Prongera lietderības koeficients bija +4, savukārt zaudētāju rindās rezultatīvākais ar trim piespēlēm bija aizsargs Dankans Kīts.

Maikls Leitons ''Flyers'' vārtos atvairīja 31 metienu, kamēr Anti Niemi ''Blackhawks'' vārtos 26.

Sērijas līdz četrām uzvarām piektā spēle svētdien notiks Čikāgā.