Citi sporta veidi
2010. gada 24. jūlijs, 22:21

Fetelam uzvara Vācijas "Grand Prix" kvalifikācijā

Jauns.lv

irmās formulas (F-1) 11.posma - Vācijas "Grand Prix" - kvalifikācijā sestdien ātrāko apļa laiku sasniedza "Red Bull" komandas pilots Sebastjans Fetels.

Fetels ātrākajā aplī trasi veica minūtē un 13,791 sekundē, tikai par 0,002 sekundēm apsteidzot divkārtējo pasaules čempionu Fernando Alonso no "Ferrari". Trešais ātrākais kvalifikācijā bija Alonso komandas biedrs Felipe Masa, bet ceturto labāko rezultātu uzrādīja otrs "Red Bull" pilots Marks Vēbers. Piektajā un sestajā vietā ierindojās abi "McLaren-Mercedes" piloti, attiecīgi Džensons Batons un Lūiss Hamiltons.

Sacīkstes sāksies svētdien plkst.15.

Kā ziņots, čempionāta kopvērtējumā pašlaik pirmajās divās pozīcijās atrodas abi "McLaren-Mercedes" piloti - čempionāta vadībā ar 145 punktiem atrodas Hamiltons, bet par 12 punktiem mazāk ir Batonam. Trešajā vietā ar 128 punktiem atrodas Vēbers, bet 121 punkts ir Fetelam.

Konstruktoru kausa izcīņā pirmo vietu ar 278 punktiem ieņem "McLaren-Mercedes", bet par 29 punktiem mazāk ir "Red Bull" komandai. Tikmēr trešajā vietā esošajai vienībai "Ferrari" ir 165 punkti.

LETA