Citi sporta veidi
2010. gada 10. septembris, 18:06

Jana Jansone kļuvusi par pasaules čempioni pauerliftingā

Jauns.lv

Latvijas Lauksaimniecības universitātes (LLU) Pārtikas tehnoloģijas fakultātes Ēdināšanas un viesnīcu uzņēmējdarbības specialitātes otrā kursa studente Jana Jansone kļuvusi par pasaules čempioni divās pauerliftinga disciplīnās, informēja LLU.

Kā atklāj Jansones treneris, Jelgavas pauerliftinga kluba "Apolons" vadītājs Edmunds Jansons, sportiste pasaules čempionātā Prāgā, Čehijā, kas notika no 6. līdz 9. septembrim, izcīnījusi divas zelta medaļas. "Jana uzvarēja svara stieņa spiešanā guļus vieglākajā junioru svara kategorijā gan bez ekipējuma, gan ar ekipējumu," stāsta Jansons.

Jansone martā kļuva par pilsētas mēneša sportisti, bet nesenā panākuma dēļ sportistes treneris cer, ka izdosies iegūt pilsētas gada laureāta godalgu neolimpisko sporta veidu sekcijā. "Sporta treniņi un gatavošanās sacensībām tiek pielāgoti studiju plānam tā, lai sporta aktivitātes netraucētu studijām," uzsver treneris, norādot, ka ar augstskolu un tās studentiem klubam izveidojusies veiksmīga sadarbība sporta jomā.

Kluba "Apolons" pārstāvis informē, ka šogad Latvijas, Eiropas un nu jau arī pasaules čempione piedalīsies vēl vienās nozīmīgās sacensībās - 18. decembrī Daugavas sporta namā Jelgavā norisināsies Jelgavas un Latvijas atklātais čempionāts.

LETA