Ivanāns atsācis treniņus, Skrastiņam trešais zaudējums pēc kārtas

Zaudējumu Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionātā spēlē ceturtdien piedzīvoja Kārļa Skrastiņa pārstāvētā Dalasas "Stars", kas savā laukumā ar 2:5 (1:1, 0:2, 1:2) piekāpās Losandželosas "Kings".

Ivanāns atsācis treniņus, Skrastiņam trešais zaudē...
Raita Ivanāna gūtais savainojums sezonas pirmā mača kautiņā ar Stīvu Makintairu ir bijis ļoti nopietns, jo latviešu hokejists trīs nedēļas nevarēja atgriezties uz ledus.

"Stars" komandai šis bija trešais zaudējums pēc kārtas.

Šajā mačā Skrastiņš laukumā pavadīja 15 minūtes un 53 sekundes, kuru laikā nopelnīja divas soda minūtes, bloķēja vienu metienu un veica divus spēka paņēmienus, bet viņa lietderības koeficients bija neitrāls. Uzvarētājiem pa vieniem vārtiem guva Džastins Viljamss, Veins Simondss, Dastins Brauns, Aleksejs Poņikarovskis un Vilijs Mičels, bet "Stars" rindās ar precīziem metieniem izcēlās Brendons Sigals un Breds Ričardss.

Mača interesantākie momenti – video:

Citā spēlē Latvijas uzbrucēja Raita Ivanāna pārstāvētā Kalgari "Flames" komanda ar rezultātu 5:6 (2:1, 2:2, 1:3) savā laukumā zaudēja Kolorādo "Avalanche" vienībai.

Tomēr Ivanāns pēc sezonas pirmajā spēlē aizvadītā kautiņa, kurā guva traumu, joprojām laukumā nedevās. Latvijas hokejists varētu atgriezties uz ledus, iespējams, kādā jau no nākamajām spēlēm, bet to nav iespējams paredzēt.

"Flames" apskatnieks Rendijs Sportaks savā "Twitter" kontā paziņoja, ka Ivanāns ceturtdien pirmo reizi kopš sezonas pirmās spēles izgāja uz ledus un individuāli slidoja Kalgari komandas treniņā.

Aizvadītajā mačā "Avalanche" labā trīs vārtus guva Kriss Stjuarts, bet Raiens O'Reilijs izpildīja trīs rezultatīvas piespēles.

Kopvērtējumā "Flames" ar 12 punktiem desmit spēlēs ieņem trešo vietu Rietumu konferencē, bet "Stars" ar desmit punktiem deviņos mačos atrodas 11. pozīcijā Rietumu konferencē.