Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv

Tonijs Pārkers un Eva Longorija šķiras 24

Basketbols
2010. gada 23. novembrī 13:59 2010. gada 23. novembrī 13:59
Aizvadītās nedēļas nogalē pasauli pāršalca šokējoša ziņa, ka viens no populārākajiem un sabiedrībā visbiežāk aprunātajiem laulātajiem pāriem šķiras. Tieši tā, Sanantonio “Spurs” un Francijas basketbola izlases līderis Tonijs Pārkers ar savu laulāto draudzeni TV seriāla “Bīstamās mājsaimnieces” zvaigzni Evu Longoriju-Pārkeri šķiras.

Vienam no pasaulē visvairāk apjūsmotajiem laulātajiem pāriem Tonijam Pārkeram un Evai Longorijai-Pārkerei, šķiet, viss ir beidzies.

Iesniegumu tiesā par laulības šķiršanu iesniegusi Eva, kura sava dzīvesbiedra mobilajā telefonā atradusi ļoti interesantu un pikantu saraksti ar kādreizējā Sanantonio “Spurs” aizsarga Brenta Berija sievu Erīnu Beriju. Pēc neoficiālas informācijas, līdzīgu iesniegumu tiesā ir iesniegusi arī Beriju ģimene.

“Eva ir ļoti sadrūmusi par notikušo, taču ne salauzta. Viņa vēlas, lai katrs redz, ka viņa mīl savu vīru,” pastāstīja kāds Pārkeru ģimenes draugs.

Britu prese pēc tam nāca klajā ar vēl vienu interesantu atklājumu, ka Erina Berija nav bijusi vienīgā Tonija Pārkera sarakstes draudzene. Tāda ir arī kāda 19 gadu veca angļu meitene Sofijas Egelere, kura nekautrējās visai pasaulei atklāt savu saraksti ari basketbolistu. Atliek secināt, ka francūzim klājies pavisam vientuļi attiecībās ar savu daiļo dzīvesbiedri, jo angļu tīnei viņš ir sūtījis pat puskailas paša fotogrāfijas: “Gribi, aizsūtīšu tev vēl seksīgākas bildes?”

Pārkers ar meiteni iepazinies Londonā laikā, kad pavadījis tur savas brīvdienas un kārtīgi atpūties kopā ar Londonas “Arsenal” spēlētāju Bakari Sanju.

“Tonijs centās mani savaldzināt praktiski jau no pirmās mūsu iepazīšanās minūtes, turklāt visu laiku teica, ka mīlot mani,” stāsta Sofija. “Mēs aizbraucām uz naktsklubu kopā ar viņu un vēl diviem puišiem. Ap vieniem es gribēju doties mājās, bet Pārkers izskrēja uz ielas un centās mani pierunāt, lai nebraucu prom. Starp citu, man nebija ne jausmas, ka viņš ir Evas Longorijas vīrs.”

Sofija Egelere ar lepnumu izrāda savu saraksti ar Toniju Pārkeru.

Kā savu attaisnojumu Tonijs min, ka viņam nav bijis “fiziska kontakta” ne ar Erīnu, ne Sofiju. Pēc jaunākās neoficiālās informācijas, arī Pārkers ir iesniedzis šķiršanās prasību tiesā, jo viņu nav apmierinājuši Evas nosacījumi. Lieki piebilst, ka šāds vīra gājiens ir vēl vairāk nokaitinājis “bīstamo mājsaimnieci”.

kasjauns.lv/Foto: Bulls Press/ Ekrānšāviņi no thesun.co.uk

Citi šobrīd lasa

Kivičs joprojām uzskata, ka seksfoto izzagusi viņa sieva; Madara atbild: "Liec mani mierā un nāc pie prāta!" 75
12 gadus veca meitene, gatavojoties karsējmeiteņu sacensībām, nejauši nofilmē pati savu nāvi 13
Jēkabsone-Žogota: "Esmu pret šādiem vienas dienas latviešiem!" Basketbola aprindas šūmējas par ideju naturalizēt Pediju 31
Skatīt visus komentārus

Децл успел оставить завещание перед смертью

Встреча герцогини Меган с подругами в Нью-Йорке обошлась британской короне в полмиллиона долларов