HK "Rīga" arī trešo reizi zaudē Mitšču "Atlanti" hokejistiem un beidz līdzdalību šīs sezonas MHL čempionātā

Hokeja klubs "Rīga" otrdien viesos ar 2:4 zaudēja Mitšču "Atlanti" hokejistiem Krievijas jaunatnes hokeja līgas (MHL) izslēgšanas spēlēs, izstājoties no tālākās cīņas un pabeidzot sezonu, liecina rīkotāju informācija.

HK "Rīga" arī trešo reizi zaudē Mitšču "Atlanti" h...

Raimonds Vilkoits guva komandas pēdējos vārtus šajā sezonā.

Pēdējā spēlē rīdzinieki pēc pirmās trešdaļas atradās iedzinējos ar 0:1, taču 27.minūtē Roberts Bukarts panāca izlīdzinājumu. Diemžēl līdz otrajam pārtraukumam HK "Rīga" zaudēja vēl divus vārtus, uz ko pēdējā periodā spēja atbildēt tikai ar Raimonda Vilkoita precīzo metienu 48.minūtē. Pēc nepilnas minūtes "Atlanti" atjaunoja divu ripu pārsvaru, to noturot līdz pat spēles beigām.

Mitišču komanda iekļuva Rietumu konferences pusfinālā, bet HK "Rīga" savu pirmo sezonu MHL čempionātā ir pabeigusi.

MHL Harlamova kausa izcīņas spēle:

Mitišču "Atlanti" - HK "Rīga" 4:2 (1:0, 2:1, 1:1)

Vārtus guva: Antons Lazarevs 2, Romans Rukavišņikovs, Oļegs Jašins - Roberts Bukarts, Raimonds Vilkoits