2011. gada 11. jūnijs, 16:14

Latvijas džudists Maģers izcīna 2. vietu Pasaules kausa posmā

atvijas džudists Andrejs Maģers sestdien Tallinā izcīnīja 2.vietu Pasaules kausa (PK) posmā, liecina rīkotāju informācija.

Svara kategorijā līdz 60 kilogramiem aizkļuvis līdz finālam, Maģers izšķirošajā cīņā zaudēja azerbaidžānim Ilgaram Muškijevam. Priekšsacīkstēs Maģers uzvarēja turku Onuru Akgunu un Zviedrijas džudistu Oli Sundstrēmu, bet pusfinālā pārspēja arī somu Valteri Jokinenu.

Vēl viens Latvijas pārstāvis Oļegs Fiļipovs dalīja 7.vietu svara kategorijā līdz 66 kilogramiem. Grupu kārtā Fiļipovs uzveica baltkrievu Dmitriju Šeršanu, bet piekāpās Krievijas džudistam Maksimam Kuzņecovam. Gandarījuma turnīrā Fiļipovs zaudēja somam Niko Tapio Niemelam.

Svētdien Igaunijā uz tatami kāps vēl pieci Latvijas džudisti. Startēs Konstantīns Ovčiņņikovs (līdz 81 kilogramam), Andrejs Tomašovs (līdz 90 kg), Jevgēņijs Borodavko un Viktors Reško (abi līdz 100 kg), kā arī Vladimirs Osnačs (virs 100 kg).