Dārziņa pārstāvētā "Ak Bars" komanda izstājas no Gagarina kausa izcīņas
2012. gada 24. martā, 17:12

No Kontinentālās hokeja līgas (KHL) Gagarina kausa izcīņas sestdien izstājās latviešu uzbrucēja Laura Dārziņa pārstāvētā divkārtējā līgas čempionvienība Kazaņas "Ak Bars".

Dārziņa pārstāvētā "Ak Bars" komanda izstājas no G...
Četrās Play off spēlēs AK Bars sastāvā Lauris Dārziņš vidēji laukumā pavadījā 16 minūtes, rezultativitātes punktus nenopenīja un tika pie negatīva lietderības koeficienta -1.

Austrumu konferences pusfināla sērijas sestajā mačā "Ak Bars" ar rezultātu 1:4 (0:1, 0:0, 1:3) piekāpās regulārā čempionāta spēcīgākajai komandai Čeļabinskas "Traktor".

Līdz ar to sērijā līdz četrām uzvarām "Traktor" uzvarēja ar rezultātu 4-2.

Aizvadītajā mačā rezultātu 19.minūtē atklāja "Traktor" hokejists Konstantīns Panovs, bet trešās trešdaļas pirmajā minūtē izlīdzinājumu panāca Daniss Zaripovs. Drīz vien gan Jevgēņijs Kuzņecovs vēlreiz vadībā izvirzīja "Traktor", bet cīņas izskaņā Petri Kontiola sākotnēji panāca arī 3:1, savukārt pēdējā minūtē Kuzņecovs ieraidīja ripu tukšos vārtos.

Dārziņš, kurš aizvadīja ceturto spēli kopš pagājušā gada oktobra vidus, kad sarāva kreisā atslēgas kaula un pleca paugura locītavas saites, uz ledus pavadīja 13 minūtes un 40 sekundes, izdarot vienu metienu pa pretinieku vārtiem.

Kļuvis skaidrs, ka šosezon KHL čempionātā kāda komanda uzvarēs pirmoreiz, jo no sacensībām izstājusies gan pirmo divu sezonu čempionvienība "Ak Bars", gan pagājušās sezonas spēcīgākā vienība Ufas "Salavat Julajev".

Austrumu konferences finālā "Traktor" sacentīsies ar Latvijas aizsarga Georgija Pujaca pārstāvēto Omskas "Avangard" vienību.