ASV basketbolisti pārbaudes spēlē pārliecinoši pieveic Spāniju. FOTO
Spānijas basketbolisti amerikāņiem nopietni pretoties spēja viena mača pirmajā puslaikā.
2012. gada 25. jūlijs, 10:26

ASV basketbolisti otrdien Barselonā ar 100:78 pārspēja Spānijas izlasi pārbaudes cīņā pirms Londonas olimpisko spēļu turnīra, informēja aģentūra "Reuters".

Karmelo Entonijs uzvarētājiem izcēlās ar 27 punktu guvumu, bet Lebrons Džeimss guva 25 punktus un izdarīja astoņas rezultatīvas piespēles. Džeimss 14 punktus iekrāja pēdējā ceturtdaļā. Savukārt Spānijai ar 19 punktiem rezultatīvākais bija Pau Gasols, kura brālis Marks Gasols nespēlēja pleca savainojuma dēļ.

ASV izlase uzvarēja spāņus 2008.gada olimpisko spēļu finālā Pekinā, taču vairāku spēcīgu spēlētāju traumas raisīja bažas par amerikāņu iespējām Londonā atkārtot četrus gadus seno panākumu. Vīriešiem olimpiskais basketbola turnīrs sāksies svētdien - ASV valstsvienībai jāspēlē pret Franciju, savukārt spāņu pretinieks būs Ķīnas izlase.

BNS/Foto: AFP/LETA