35sekundes

Abonē 2025. gadam ar atlaidēm līdz 57% un saņem garantētas dāvanas 55€ vērtībā!

Abonēt žurnālu

''Reading'' bez Gorkša piedalās Anglijas futbola premjerlīgas rekorda atkārtošanā

Latvijas izlases kapteinis Kaspars Gorkšs otro Anglijas futbola premjerlīgas spēli pēc kārtas nebija pat ''Reading'' pieteikumā un nepiedalījās spēlē sestdien pret ''Manchester United'', kurā tika atkārtots premjerlīgas rekords.

''Reading'' bez Gorkša piedalās Anglijas futbola p...

Pirmajā puslaikā abas komandas guva septiņus vārtus, kas ir atkārtots viena puslaika rezultativitātes rekords kopš izveidota premjerlīga. Pirms tam septiņi vārti vienā puslaikā bija gūti tikai divās tās spēlēs. Atpūtā ejot rezultāts bija 4:3 viesu - ''Manchester United'' labā. Otrajā puslaikā nevieni vārti vairs netika gūti.

Sestdienas spēlē septītie vārti tika iesisti jau līdz 34. minūtei, kad savus otros vārtus guva Veins Rūnijs. ''Reading'' pirmā puslaika gaitā divreiz bija vadībā pret neapšaubāmo favorīti no Mančestras.