4:7 pret Franciju! Cerīgs sākums pārvēršas sagrāvē
Latvijas izlases labā pirmos vārtus guva Rīgas "Dinamo" rindās pēdējā laikā veiksmīgi spēlējošais Gints Meija.

(Ziņa precizēta) Latvijas hokeja izlase piektdien Lionā izvirzījās vadībā pret laukuma saimniekiem francūžiem, taču cīņas turpinājumā pārbaudes turnīra spēlē piekāpās sāncenšiem un ar 4:7 cieta zaudējumu, liecina rīkotāju informācija.

4:7 pret Franciju! Cerīgs sākums pārvēršas sagrāvē...

Pēc Ginta Meijas un Elvija Biezā gūtajiem vārtiem Latvijas izlase 4.minūtē bija vadībā ar 2:0, tomēr turpinājumā Teda Nolana vadītā izlase ielaida sešus vārtus un pēdējās trešdaļas sākumā jau nonāca zaudētājos ar 2:6. Vienus vārtus atguva Kristaps Sotnieks, bet divus vārtus spēlē Francijai guvušais Joriks Treils atjaunoja četru vārtu pārsvaru. Pašās spēles beigās rezultatīvs Latvijai bija Māris Jass.

Vārtus pirmajās divās trešdaļās sargāja Mārtiņš Raitums, kuru pēdējā trešdaļā aizstāja Māris Jučers.

Latvijas izlase pirmajā turnīra spēlē ceturtdien pēcspēles metienos zaudēja Dānijai (2:3), bet sestdien turnīru pabeigs ar cīņu pret Slovēniju. Dāņi piektdien ar 2:1 pēcspēles metienos pieveica Slovēniju.

Lionā Latvijas izlasei ir pēdējā pārbaude pirms izšķirošajām cīņām par tikšanu uz Soču olimpiskajām spēlēm. Olimpiskajā kvalifikācijas turnīrā no 7. līdz 10.februārim Rīgā Latvijas valstsvienība par vienīgo ceļazīmi uz Sočiem konkurēs ar Franciju, Kazahstānu un Lielbritāniju.