Citi sporta veidi
2013. gada 13. marts, 22:05

Bokseris Mairis Briedis spēkosies ar Taisonu nokautējušo Viljamsu. VIDEO

Jauns.lv

Latvijas labākais bokseris Mairis Briedis savā nākamajā cīņā 23.martā "Arēnā Rīga" spēkosies ar britu sportistu Deniju Viljamsu, kurš 2004.gadā spēja nokautēt leģendāro Maiku Taisonu, informēja "TM fighting team" sabiedrisko attiecību speciālists Jānis Eisaks.

Savas karjeras līdz šim nopietnāko cīņu Briedis aizvadīs šova "TM fighting Grand Prix" laikā. Cīņa ilgs sešus raundus.

Viljamss ir kādreizējais Lielbritānijas un Britu sadraudzības spēļu čempions, bet Taisonu viņš kā mazpazīstams spēja pārliecinoši pieveikt vēl 2004.gadā cīņas ceturtajā raundā.

2004.gadā Viljamss cīnījās par Pasaules Boksa padomes (WBC) čempiona jostu, piekāpjoties slavenajam ukrainim Vitālijam Kļičko, kuram tā bija pēdējā cīņa pirms karjeras beigām. Nepilnus četrus gadus vēlāk gan Kļičko karjeru atsāka un turpina cīnīties vēl tagad.

Tomēr pēc diviem zaudējumiem Karlam Beikeram un Derekam Čisoram 2010.gadā Britu boksa valde ieteica Viljamsam neapkaunot sevi un atteicās piešķirt licenci. Drīz vien viņš saņēma Latvijas licenci un 2011.gadā ar to aizvadīja piecas cīņas, izcīnot trīs panākumus, gada beigās paziņojot par karjeras beigām.

Kaut Viljamss startēja ar Latvijas licenci, šo valsti viņš pirmoreiz apmeklēs vien šomēnes.

Briedis pagājušajā gadā triumfēja boksa komercturnīra "Bigger's Better" superfinālā. Bez šī titula pagaidām vērā ņemamākās uzvaras viņam ir panākumi pār 1996.gada Atlantas olimpisko spēļu dalībnieku Jožefu Naģu un savu pēdējo pretinieku, bijušo Vācijas smagā svara čempiona titula pretendentu Ozkanu Četinkaju, ko viņš pieveica vēl pagājušajā piektdienā.

Bez Brieža šovā "TM fighting Grand Prix" piedalīsies arī tādas Latvijas cīņu sporta zvaigznes kā Baltijas MMA pussmagā svara čempions Mārtiņš Egle, Eiropas K-1 vicečempions Mareks Lavrinovičs, Baltijas MMA vidējā svara čempions Valts Višņevskis, Eiropas čempions kaujas sambo Artūrs Čerņavskis, Latvijas labākais vieglā svara MMA cīkstonis Edgars Skrīvers un citi. Kopumā šajā pasākumā tiks pārstāvētas sešas valstis - Latvija, Lietuva, Lielbritānija, Nīderlande, Baltkrievija un Surinama.

Denijs Viljamss nokautē leģendāro Maiku Taisonu - video:

LETA/Foto: Publicitātes