Biedriņa "Warriors" izlīdzina rezultātu NBA izslēgšanas turnīra sērijā pret "Nuggets"
Andris Biedriņš arī šajā spēlē nedevās laukumā.
2013. gada 24. aprīlis, 09:27

Uzvaru Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) izslēgšanas spēļu turnīra mačā otrdien izcīnīja latviešu centra spēlētāja Andra Biedriņa pārstāvētā Goldensteitas "Warriors" vienība.

Rietumu konferences ceturtdaļfināla sērijas otrajā mačā "Warriors" izbraukumā ar 131:117 (26:28, 35:25, 35:27, 35:37) uzvarēja Denveras "Nuggets" komandu.

Biedriņš bija vienīgais no spēlei pieteiktajiem veselajiem "Warriors" spēlētājiem, kurš laukumā nedevās. Pirms tam latvietis muguras savainojuma dēļ izlaida noslēdzošās divas regulārā čempionāta spēles, bet nedošanās laukumā izslēgšanas turnīra pirmajos divos mačos jau ir trenera lēmums.

Teicamu sniegumu viesu rindās nodemonstrēja Stīvens Karijs, kurš guva 30 punktus un veica 13 rezultatīvas piespēles, palīdzot "Warriors" komandai sagādāt "Nuggets" basketbolistiem pirmo zaudējumu savā laukumā vairāk nekā trīs mēnešu laikā.

Vēl pa attiecīgi 26 un 24 punktiem "Warriors" labā guva Džerets Džeks un Harisons Bārnss, bet "Nuggets" rindās ar 19 punktiem un 12 rezultatīvām piespēlēs izcēlās Taijs Losons.

"Warriors" komandas pamatcentrs austrālietis Endrjū Boguts laukumā pavadīja 22 minūtes, kuru laikā guva sešus punktus un izcīnīja astoņas bumbas zem groziem. Savukārt vienības trešais centrs nigērietis Festuss Ezeli nospēlēja 16 minūtes, tiekot pie septiņiem punktiem un divām atlēkušajām bumbām.

Kā zināms, pirmajā sērijas mačā gūžas traumu guva viens no "Warriors" kluba līderiem Deivids Lī, kurš šosezon laukumā vairs neatgriezīsies.

Sērijā līdz četrām uzvarām rezultāts kļuvis neizšķirts 1-1. Nākamie divi mači notiks "Warriors" laukumā.

Rietumu konferences noslēguma kopvērtējumā "Warriors" ar 47 uzvarām 82 mačos izcīnīja sesto vietu, pirmoreiz kopš 2007.gada un tikai otro reizi 19 gadu laikā kvalificējoties izslēgšanas spēlēm. Tikmēr "Nuggets" Rietumu konferencē ieņēma trešo vietu.

Iepriekšējo reizi, kad "Warriors" piedalījās NBA izslēgšanas spēlēs, tā pirmajā kārtā sagādāja vienu no lielākajiem pārsteigumiem līgas vēsturē, pieveicot Dalasas "Mavericks", bet pirms tam viņi "play-off" cīņās nebija piedalījušies kopš 1994.gada.

LETA/Foto: AFP/LETA