Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Milzīgā sajūsmā par britu tenisista Endija Mareja vēsturisko triumfu Vimbldonā, viņa fans savu elku godina uztetovējot sportistu uz dibena.

Tādam jābūt krietnam sporta fanam! Tenisists Marejs smaida viņam uz pakaļas. FOTO

Citi sporta veidi
2013. gada 12. jūlijā 13:26 2013. gada 12. jūlijā 13:26
 
Katru reizi, kad viņš savu dibenu pagriezīs pret spoguli, 27 gadus vecais puisis varēs nolūkoties sava elka – Vimbldonas tenisa turnīra uzvarētāja – Endija Mureja smaidīgajā ģīmītī. Tieši šis tenisists daiļo Vila Hīrona dibena vaigu.

27 gadus vecais brits Vils Hīrons ir kaismīgs tenisa fans. Šī gada Vimbldonas turnīrā pēc 77 gadu pārtraukuma laurus plūca Lielbritānijas tenisists Endijs Marejs, kurš fantastiskā spēlē pieveica Novaku Džokoviču. "Iespējams, tie bija pāris smagākie punkti, ko esmu izspēlējis savā dzīvē," izteicās Marejs. "Novaks ir liels cīnītājs, un tāpat viņš darīja arī šoreiz," pēc spēles sacīja Marejs.

Lieliskais tenisista panākums Britu salās izraisīja gluži vai masu psihozi! Nākamajā dienā tirdzniecībā jau parādījās t-krekli un suvenīri ar Mareja seju, taču Vils Hīrons nolēma savu iecienīto sportistu godināt pavisam īpašā veidā – viņš aizdieba uz tetovēšanas salonu un pateica, ka grib Mareja ģīmetni kopā ar visu kausu uz sava dupša.

Tā kā sajūsmā par tenisista vēsturisko uzvaru bija arī tetovēšanas meistars, viņš sacīja: „Vecīt, es izdarīšu to bez maksas, par baltu velti!” Un tapa tetovējums, kurš Hīrona dibenu šobrīd padarījis par ievērības cienīgu apskates objektu sporta fanu vidū.

Pats dibena īpašnieks foto publicēja arī tviterī, ar norādi, lai Endijs Marejs to „ievērtē”. Fans joprojām gaida sava elka atbildi.

Tenisista Endija Mareja fans ar Mareja ģīmetni uz sava dibena

Kasjauns.lv, Foto: Bulls Press

Citi šobrīd lasa

"Šis ceļojums ir garš, nepilnīgs. Es vienmēr izvēlējos piecelties un turpināt iesākto." Sieviete pārsteidz un iedvesmo ar savām vizuālajām pārmaiņām 1
Rebekas Kohas mīļotais Moazs pirmo reizi publicē attēlu ar savu līgavu; pāris pošas ceļojumā 9
Garāmgājējs Rīgā atrod līķi
Tēmas: Endijs Marejs
Pievienot komentāru

Вывезли из страны: СМИ выяснили, где проходит лечение Заворотнюк

Выяснилось, как Меган играла на слабостях принца Гарри