Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Ikdienā par šādu iespējamību, ka kosmētikas paraudziņi varētu saturēt mikrobus, nemaz neaizdomājamies./Ilustratīvs attēls. (Foto: Pixabay)

Baisā patiesība par kosmētikas paraudziņiem 1

Skaistums
17. novembrī 18:18 2019. gada 17. novembrī 18:18
Jauns.lv
Ikdienā apmeklējot veikalus, kuros brīvi pieejami atvērti dažādas kosmētikas paraudziņi nemaz neaizdomājamies par to, ka uzkrāsot svešus skropstu tušu vai lūpu krāsu var nebūt nemaz tik droši.

ASV TV kanāla “WCNC” žurnālisti noskaidrojuši, ka kosmētikas paraudziņi veikalos var saturēt herpes, zarnu nūjiņas un stafilokoku – dzīvībai bīstamu infekcijas slimību. Video eksperimentu žurnālisti ievietojuši “WCNC” “YouTube” kanālā. 

Eksperimenta nolūkos žurnālisti savākuši desmit dažādus kosmētikas paraudziņus vairākos ASV Ņūdžersijas štata veikalos un ievietoja tos traukos baktēriju un vīrusu pavairošanai.

Komanda pagaidījusi piecas dienas un aiznesa tos infekcijas slimību speciālistiem novērtēšanai. Pārbaudē secināts, ka divos paraudziņos atrodams stafilokoks - dzīvībai bīstama infekcijas slimība, bet pārējos paraudziņos - herpes vīruss un zarnu nūjiņas.

Acu ēnas un lūpu krāsa izrādījušās pašas bīstamākās infekcijas slimību saturošās preces. Speciālisti aicina labāk neizmantot nekādus kopējos kosmētikas paraudziņus veikalos, kas brīvi pieejami katram pircējam. 

Citi šobrīd lasa

Hercogiene Ketrīna atkal liek galvā princeses Diānas mīļāko kroni
Kažoki un milzīgas dūnu jakas joprojām ir modē. Ziemas sezonas stila parāde
"Par to noskūšanu man piedāvā tūkstošiem dolāru" - ārkārtīgi garu matu īpašniece atklāti par matu fetišistiem
Pievienot komentāru

Семья Заворотнюк вышла на связь с поклонниками и рассказала о тех, кто поддерживает актрису

Ким Кардашьян показала всех четверых детей на рождественской открытке