Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Princis Luiss māj pavalstniekiem no Bekingemas pils balkona. (Foto: SplashNews.com/ Vida Press)

Mazais britu princis Luiss pirmo reizi māj ar rociņu saviem pavalstniekiem 1

Dzīvesstils
11. jūnijā 07:11 2019. gada 11. jūnijā 07:11
Jauns.lv
Prinča Viljama un Kembridžas hercogienes Ketrīnas jaunākais dēls princis Luiss šogad pirmo reizi piedalījies parādē, ko ik gadus rīko par godu karalienes Elizabetes II dzimšanas dienai.

Gadu un nepilnus divus mēnešus vecajam princim Luisam šī bija pirmā „Trooping The Colour” parāde, kuru viņš apmeklējis. Pie Bakingemas pils Luiss piebrauca karietē kopā ar vecāko brāli princi Džordžu, māsu princesi Šarloti un abiem saviem vecākiem.

Pēc ierašanās pilī visa karaliskā ģimene mēroja ceļu uz Bakingemas pils balkonu, kur mazajam Luisam pirmo reizi bija iespēja māt ar rociņu un sveicināt vecvecmāmiņas karalienes Elizabetes II pavalstniekus.

Sēžot savas māmiņas rokās, mazulis priecīgi māja cilvēku tūkstošiem, kas bija pulcējušies lejā pie pils. Video fragmenti ar mazo princi jau „pārpludinājuši’ internetu. Karaliskās ģimenes fani nespēj vien beigt jūsmot par apburošo bērnu.

Foto: Tim Rooke/REX/ Vida Press

Nedaudz agrāk Luisu ar brāli un māsu varēja redzēt pie pils loga, no kura viņi vēroja, kā rezidencē ierodas vecvecmāmiņas prominentie viesi.

Karaliene Elizabete II dzimšanas dienu svin divas reizes gadā. Pirmo reizi 21. aprīlī, kad ir viņas īstā dzimšanas diena, bet otro reizi – vienā no jūnija sestdienām, kad Londonā notiek karalienes oficiālās dzimšanas dienas svinības ar svinīgo „Trooping The Colour” parādi.

Citi šobrīd lasa

Patiesība par zirņiem un pupām - kam tie jāēd, un kam labāk atturēties
"Porsche" elektroauto izpērk pat neredzot 5
Kambalam pārsista seja un pirmais zaudējums boksera karjerā; Zutis ar vienu sitienu nokautē leģendāru bokseri 6
Pievienot komentāru

Молодая возлюбленная Евгения Петросяна Татьяна Брухунова разорила его в Париже

Уже не Вероника: дочь Игоря Николаева "сменила" имя