Portāls ielādēsies pēc 15 sekundēm
Uz Jauns.lv
Kellija Klārksone nevingro. Viņai ir cits slaidākas figūras noslēpums. (Foto: Scanpix/LETA)

Talantu šova dalībniece atklāj, kā viņai izdevies zaudēt svaru. Un tā nav sportošana!

Skaistums
2018. gada 13. jūnijā 08:46 2018. gada 13. jūnijā 08:46
Kasjauns.lv
Talantu šova „American Idol” pirmās sezonas uzvarētājai Kellijai Klārksonei (36) gadu gaitā nācies dzirdēt daudz skarbu vārdu par izmaiņām svarā. Nesen dziedātāja nokritusies svarā un par to pateicas vairogdziedzera saslimšanai. Pareizāk gan būtu teikt, dzīvesveidam, kādu viņa ievēro, lai uzvarētu šo kaiti!

Amerikāņu dziedātāja Kellija Klārksone ir kļuvusi ievērojami slaidāka, ja salīdzina ar to, kāda viņa bija, piemēram, pirms gada. Domājat, viņa pavada daudz laika sporta zāle, regulāri vingro un pakļauj sevi intensīvai fiziskai slodzei? Izrādās – nē!

„Es nesportoju!” – aizvadītajā nedēļā Klārksone norādījusi intervijā TV programmai „Ekstra”. „Es domāju, ka cilvēki uzskata, ka vingroju, bet es viņiem saku – ‘Nedomājiet, ka piebiedrošos jums kādā sporta spēlē!’” – smej mūziķe.

Foto: Scanpix/LETA

Kellijai Klārksonei izdevies zaudēt svaru, pateicoties jaunam ēšanas režīmam. Dziedātāja atklāj, ka izlasījusi grāmatu ar nosaukumu „The Plant Paradox” („Augu paradokss”) un sākusi ievērot tur dotos padomus. Pateicoties jaunajam ēšanas režīmam, viņai tagad pat vairs neesot nepieciešams lietot medikamentus vairogdziedzera saslimšanai.

„Grāmatā pamācīts, kā veselīgi pagatavot ēdienu, nelietot ģenētiski modificētus produktus, izvairīties no pesticīdiem un ēst dabiskas izcelsmes produktus,” norāda dziedātāja.

Klārksone aizvadītā gada decembrī. (Foto: Vida Press)

Citi šobrīd lasa

Bijušais "Ferrari" boss atklāj nedzirdētus faktus par Mihaēla Šūmahera personību 48
Lelde Dreimane - aktrise ar plānoto bohēmu 2
Rūdolfs Brēmanis pēc šķiršanās no Agneses Zeltiņas iziet sabiedrībā ar jaunu dāmu
Pievienot komentāru

"Ей было всего 7 лет!": Девочка в Лимбажи умерла от удара качелями; мать винит самоуправление

"Дамы с дюн" Пугачева и Вайкуле в кокошнике дали совет "девушкам почтенного возраста"